Блог

Світлодіодне освітлення від виробника

Світлодіодне освітлення виробника «Еколайт Україна» було встановлено на вулицях міст України, великих виробництвах, складів різних розмірів з висотою стель до 25 метрів, офісів, магазинів і торгових центрів. Підвищення тарифів на електроенергію змушує безліч компаній встановлювати більш економні рішення із застосуванням світлодіодних технологій. Ми як виробник, підтримуємо великий спектр світлодіодного освітлення для переобладнання торгових центрів, що б максимально задовольнити потреби клієнта і відповідати високим вимогам освітлення торгово-розважальних центрів.

Український виробник LED освітлення

Вуличні світлодіодні світильники на стадіоні

«Еколайт Україна» застосовує своє обладнання в зовнішньому і внутрішньому освітленні по всій країні. LED освітлення на сьогоднішній день, найбільш грамотне вкладення грошей – це реально обґрунтувати шляхом економічних розрахунків.

Нова вулична серія – вуличні світлодіодні світильники в литому алюмінієвому корпусі зі світлодіодами «NICHIA» за технологією Chip-on-Board (COB), а також світлодіодні прожектори для складів з високими стелями.

Світлодіодне освітлення – новий шлях до економії і комфортної роботи

Промислове світлодіодне освітлення для складів, цехів і приміщень. Приємна заливка, відсутність сліпучого ефекту і висока ефективність (понад 150 Лм/Вт).

Наше ЛЕД освітлення відрізняється від інших виробників більш високою надійністю, за рахунок алюмінієвих радіаторів і виносних блоків живлення.

Автодорога освітлена вуличними лід світильниками

Чому ECOLIGHT UKRAINE?

  • Багатий досвід – розроблено та реалізовано понад 200 світлотехнічних проектів
  • Повний цикл виробництва: дизайн, проектування, комплектація, монтаж
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Кращі комплектуючі від лідерів світового ринку електроніки: блоки живлення Mean Well (Тайвань), світлодіоди NICHIA (Японія)
  • Всі характеристики світильників підтверджуємо протоколами випробувань лабораторії ЦВЕЛ м. Полтава
  • Високий обсяг виробництва і швидка доставка продукції в будь-яку точку України
  • Надаємо гарантію на всю продукцію – до 5 років (залежно від обсягу замовлення гарантія може бути продовжена до 10 років)
  • Вся продукція сертифікована на території України і пройшла випробування на вимоги електромагнітної сумісності

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте: наш консультант підбере обладнання відповідно до ваших вимог освітлення.

Завжди раді співпраці як з місцевими компаніями так і з міжнародними.