на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 30Вт 5000К 4800Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:4800 Лм
- Потужність:30 Вт
Український світлодіодний вуличний світильник потужністю 30 Вт, підходить для освітлення автомобільних доріг, пішохідних і велосипедних доріжок, парків і парковок. Захищений від агресивного зовнішнього середовища по протоколу IP 65.
Основні характеристики вуличного світлодіодного світильника 30 Вт 5000 К
- Висота підвісу світильника до 5-7 метрів
- Світловий потік 4800 Люмен
- Кольорова температура 5000 Кельвін
- Потужність 30 Ватт
- Вхідна напруга 100-420 Вольт
- Клас енергоефективності А++
Основні переваги вуличного лед світильника 30 Вт 5000 К
Високий показник енергоефективності більше 160 Люмен на Ватт, дозволяє досягти бажаного рівня освітленості при мінімальних витратах на електроенергію і комунікації.
Корпус консольного світильника складається зі сплаву алюмінію – це робить його легким і забезпечує швидке розсіювання тепла. Світлодіоди працюють не перегріваючись, тим самим продовжуючи термін служби.
Лінзи кількох форматів і кутів розсіювання світла (КСС) до 160 градусів. Можуть поставлятися як з молочно-матовими, так і з прозорими лінзами.
| Основні | |
| Світловий потік | 4800 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 160 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 1% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-125; ДнАТ-70-100 |
| Живлення | |
| Потужність | 30 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | до 50 мм |
| Висота установки | до 5-7 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 1,6 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

