Відпочинок – це час, який вся сім'я чекає з нетерпінням, особливо, якщо він на свіжому повітрі в заміському будинку. Саме на відпочинку важливо продумати кожну дрібницю, щоб всі плани і задуми збулися, а відпочинок був в радість кожному.

Важливим чинником під час відпочинку в заміському будинку є освітлення, адже саме воно забезпечує гарантію, що безпека і спокій будуть завжди присутні у вашому домі. Світильники для дому, дачі, під'їзної дороги, саду – це те, що необхідно встановити.

Дачне освітлення покладає на себе масу завдань:

 • Ліхтарі біля дороги – поліпшення умов пересування автомобілем в нічний час доби
 • Вуличні ліхтарі для заміського будинку – служать для безпечного перебування в самому будинку, а також допоможуть поліпшити контроль за територією
 • Світильники для дому будуть служити для дизайнерського оформлення інтер'єру і безпосередньо для самого освітлення приміщення

В ході облаштування дачної ділянки ліхтарями важливо пам'ятати, що вибір повинен припадати на пристрої, які будуть споживати мінімальну кількість електроенергії і бути максимально безпечними. Важливим критерієм вибору є матеріал, з якого виготовлені прилади освітлення. Наприклад, чавун, сталь і алюміній дуже якісні і надійні в використання.

Створюючи дизайн присадибної ділянки, слід пам'ятати про вуличні світильники, які гармонійно доповнять інтер'єр двору і будуть стильно виглядати при освітленні саду. Різновид джерел світла дуже великий:

 • Настінні – використовуються безпосередньо для декоративного освітлення двору, вони компактні і зручні у використанні
 • Торшерні джерела світла використовують для освітлення алей, доріжок, зони входу
 • Грунтові джерела світла, які широко використовуються при освітленні скульптур, дерев, клумб
 • Підвісні світильники з кріпленням подібні з кімнатними люстрами і використовують при освітленні тераси
 • Стовпчасті застосовують для основного освітлення території

Садові ліхтарі призначені для створення ефекту освітлення і їх легко регулювати.

Такі ліхтарі бувають різні:

 • Світильники, що працюють на відбитому світлі
 • Сферичні садові світильники
 • Ліхтарі під назвою болларди
 • Приховані світильники
 • Паркові ліхтарі

Архітектурна підсвітка дуже популярна в областях світлового дизайну. Заповнююче підсвічування показує архітектурний задум будинку, локальне підсвічування використовується для освітлення найбільш яскравих архітектурних елементів і приховане підсвічування, яка показує не одну деталь, а весь двір в цілому.

Ландшафтні світильники несуть у собі головну функцію в темряві повинні бути добре помітні доріжки, сходи, альтанки і малі архітектурні форми.

Освітлення саду, території є важливим пунктом в оформленні дизайну будинку.

Саме освітлення буде надалі створювати комфорт, надійність і гарантію. При правильній установці і використанні світильників, ліхтарів відпочинок буде незабутнім і буде виникати бажання повторювати його знову і знову.

Українська компанія, яка готова виконати будь-які замовлення своїх споживачів щодо освітлення – "Еколайт Україна". Продукція цього бренду розроблена з урахуванням всіх технічних і нормативних вимог. В LED світильниках використовуються якісні світлодіоди виробництва Японія. А найбільшою перевагою є енергозберігаючі технології. В Україні продукція виробництва компанії Еколайт Україна, користується високим попитом. Якість і надійність головний девіз компанії.

Рекомендовані LED вуличні для дачі