breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Еколайт Україна» український виробник світлодіодного освітлення на базі японських світлодіодів Nichia.

Завдяки прямому контракту з корпорацією Nichia ми можемо виробляти продукцію з лідируючою ефективністю (до 170Лм / Вт від світильника) разом з високо конкурентними цінами, так як маємо можливість закуповувати найсучасніші світлодіоди без посередників - безпосередньо з японського заводу.

Якість японських світлодіодів дозволяє експлуатувати світильники до 100 000 годин, ми гарантуємо стабільну роботу наших світильників протягом 5-річного терміну.

Світильники від «Еколайт Україна» оснащені якісною пускорегулюючою електронікою: гарантована стабільна робота в широкому діапазоні вхідної напруги. Світильники витримують перепади напруги в нестабільних мережах і також мають автоматично-відновлювальний захист при перевищенні 380В: при аварії в мережі світильники автоматично відключаються, і запускаються після стабілізації мережі.

Корпуси вироблених світильників можуть мати герметичне протиударне виконання, яке витримує агресивне середовище.

Наша продукція застосовується для освітлення

 • Вулиць, автомобільних доріг всіх категорій
 • Територій, з висотою установки на щогли до 50 метрів
 • Промислових і складських приміщень, з високими стелями
 • Приміщень з високою температурою

Наші послуги мають комплексний підхід, ми вивчаємо необхідність установки світлодіодного освітлення шляхом проведення енергоаудиту та виконання економічного розрахунку окупності проекту. Наші клієнти отримують пропозиції, які мають конкретно розписані терміни окупності, плюси і вигоди від впровадження проекту.

Компанія «Еколайт Україна» виробляє світильники на території України з 2012 року. За цей час фахівцями і партнерами компанії було реалізовано безліч проектів з освітлення.

Світильники нашого виробництва активно використовуються в освітленні промислових об'єктів. За час роботи нашими клієнтами стали:

 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська залізниця», Філія «Дарницький вагоноремонтний завод» Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» (Проведена модернізація освітлення в філіях підприємства)
 • Державне підприємство «Міжнародний аеропорт Бориспіль» (Встановлені промислові прожектори для освітлення технічних приміщень аеропорту)
 • Укрпошта ПАТ ФІЛІЯ ОПП (Заміна освітлення центрального складу в. Київ.)
 • ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території комбінату).
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Метінвест-СМЦ» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території комплексу)
 • Державне підприємство «Морський торговельний порт Чорноморськ» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території порту)
 • Публічне акціонерне товариство «Науково-виробничий центр Борщагівський хіміко фармацевтичний завод» (Поставка світлодіодних світильників для освітлення приміщень підприємства)
 • Публічне акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території заводу)
 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля-залізобетон» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території заводу)
 • ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДОБРОПІЛЬСЬКИЙ комбінат хлібопродуктів» (Поставка промислових світильників для освітлення виробничих приміщень комбінату)
 • ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Донбасенерго», (Поставка вуличних світильників для освітлення території підприємства)
 • ТОВ «Респект» (Поставка стельових світильників серії EcoSpace і EcoLamp для мережі взуттєвих магазинів «Респект»)
 • СП ТОВ «РІФ-1» (Модернізація системи освітлення в виробничих приміщеннях Спільного українсько-італійського підприємства «РІФ-1»)
 • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «Південний ГЗК» (Поставка промислових і консольних світильників для освітлення виробничих приміщень і території комбінату).

Світильники виробництва компанії «Еколайт Україна» успішно пройшли випробування і використовуються при виготовленні підйомно-транспортного устаткування (кранове освітлення). Нашими світильниками обладнані підйомні крани виробництва ТОВ «Харківський завод підйомно-транспортного устаткування». Початок співпраці було покладено в 2016 році і триває до сьогодні.

На особливу увагу в роботі нашої компанії заслуговує спортивне освітлення, окремо і в комплексі з будівництвом швидкомонтованих споруд. Компанія надає послуги з проектування, монтажу та сервісного обслуговування мобільних швидкомонтованих споруд.