" />


Світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування - види, особливості

Світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування - види, особливості

23.03.2019

Архітектурне підсвічування надає закінчений вигляд будівлі. Але крім естетичних функцій вона виконує утилітарну – захищає від вандалів, так як навряд чи вони будуть діяти, коли світло. Світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування популярні, що поєднують хороші якість і ціну. Архітектурне підсвічування Архітектурна підсвітка – це метод виділення певної частини будівлі, спосіб підк..

Вуличні світильники в стилі модерн

Вуличні світильники в стилі модерн

20.03.2019

Організація ландшафтного освітлення вимагає спеціальних знань і тонкого смаку. Вуличні світильники в стилі модерн – прекрасне рішення для прикраси парків і алей. Вони впишуться в будь-який дизайн. Крім естетичного призначення, світильники виконують головну функцію – освітлення території. Де використовуються світильники в стилі модерн? Модерн – це сучасний дизайн світильників з незвичайними в..

Світлодіодні прожектори на штативі – переваги використання

Світлодіодні прожектори на штативі – переваги використання

10.03.2019

Прожектори, що працюють з використанням світлодіодів, стають все більш і більш популярними. Вони витісняють застарілі моделі, які використовували лампи розжарювання, були менш стійкі до зовнішніх факторів і витрачали набагато більше енергії. Led прожектори на стійці використовують на промислових об'єктах, будмайданчиках, залізничних лініях, автостоянках та інших об'єктах. Основні види..

Світлодіодні світильники для підсвічування вітрин

Світлодіодні світильники для підсвічування вітрин

08.03.2019

Світлодіодні світильники для підсвічування вітрин займають важливе місце на ринку освітлювального обладнання. Підсвічування вітрин привертає увагу до товару, показує його з потрібної сторони і робить більш привабливим для покупця. Світлодіоди це економічне, сучасне, безпечне нововведення в освітленні. У статті представлені особливості led освітлення для вітрин, правила установки і основні ви..

Світлодіодне освітлення в ЖКГ

Світлодіодне освітлення в ЖКГ

03.03.2019

Освітлення житлово-комунального господарства має забезпечувати: Вільну орієнтацію жителів у просторі Необхідну видимість для безперешкодних переміщень Зниження рівня кримінальної обстановки До недавнього часу для освітлення ЖКГ використовували лампи розжарювання і люмінесцентні лампи. Вагому конкуренцію цим джерелам живлення представляють світлодіодні світильники ЖКГ. LED світ..

Світлодіодні світильники для архітектурного підсвічування

Світлодіодні світильники для архітектурного підсвічування

03.03.2019

Міське освітлення дозволяє насолодитися архітектурою будівель в нічний час. Архітектурні світильники-це особливий напрямок дизайну. Вони надають будинкам і іншим спорудам ошатний зовнішній вигляд. Світильники для архітектурного підсвічування прикрашають фасади муніципальних будівель, театрів, музеїв і приватних будинків. Архітектурне підсвічування – ознака цивілізації Будівлі муніципального ..

Освітлення складу світлодіодними світильниками

Освітлення складу світлодіодними світильниками

03.03.2019

Жодне з сучасних виробничих приміщень не може нормально функціонувати без якісного освітлення. Хороше освітлення покращує умови роботи і знижує стомлюваність задіяного на об'єкті персоналу. До того ж воно підвищує безпеку трудового процесу, організованого в межах виробничих приміщень. Які світильники вибрати Вибір світильників для складських приміщень залежить від висоти стель і умов зберіга..

Декоративні вуличні світильники

Декоративні вуличні світильники

02.03.2019

Освітлення двору, присадибної ділянки або майданчика перед офісом звичайною лампочкою, закріпленої на стовпі, навряд чи когось здивує. Використання декоративних світильників створює комфорт в нічний час і служить важливим компонентом ландшафтного дизайну. Вимоги до вуличного освітлення Зовнішні освітлювальні прилади вимагають особливого до вибору, монтажу, планування та експлуатації. Схильні..

Світлодіодні світильники для навчальних закладів

Світлодіодні світильники для навчальних закладів

01.03.2019

Освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні комфортного середовища для учнів. Від грамотно організованого освітлення залежить здоров'я дітей. Тому контролюючі органи висувають чіткі вимоги для шкільних світлових приладів. Критерії вибору світильників для школи Вибираючи світильники для школи, слід орієнтуватися на вимоги СНиП 52.13330.2011 "Природне і штучне освітлення", Додаток К. Непра..

Монтаж світильників вуличного освітлення

Монтаж світильників вуличного освітлення

01.03.2019

Освітлення автомобільних доріг і пішохідних маршрутів забезпечує безпеку і зручність при пересуванні транспортних засобів і пішоходів. В темний час доби зовнішні освітлювальні прилади підкреслюють архітектуру і природну красу ландшафтних форм в міському дизайні. Правильний монтаж і підбір світлового обладнання забезпечать його надійну експлуатацію під відкритим небом. В яких випадках може зн..

Світильники для заміського будинку

Світильники для заміського будинку

28.02.2019

Щоб організувати освітлення ділянки заміського будинку потрібно продуманий підхід і план. Мова не тільки про ландшафтний дизайн, але і про надійність електричного обладнання. Коли люди повертаються у вечірній час, їм потрібно висвітлювати шлях до будинку. На ринку освітлювальних приладів є величезний вибір різних вуличних світильників для заміського будинку і прилеглих територій. Освітлен..

Світильники для басейнів світлодіодні підводні

Світильники для басейнів світлодіодні підводні

28.02.2019

Басейн – це один з розкішних елементів дизайну інтер'єру. Правильне оформлення території навколо басейну і самої водойми-це першорядне завдання дизайнерів. Освітлення басейнів та прилеглої території забезпечує естетично красивий зовнішній вигляд, комфорт і безпека. Світильники для басейнів Світлодіодні підводні створять романтичний настрій, led прожектор для басейну забезпечить освітлення для б..

Показано з 1 по 12 із 35 (всього 3 сторінок)