Світильники вуличного LED освітлення ЖКУ

Вуличні світильники забезпечують оптимальне освітлення для безпечного переміщення людей і транспортних засобів в темний час доби. Вони повинні бути енергоефективними, екологічними, гармонійно поєднуватися з ландшафтним дизайном ділянки. Для цього давно і ефективно використовуються світильники вуличного освітлення ЖКУ. Але прогрес не стоїть на місці. На зміну їм приходять світлодіодні прилади. Для освітлення яких об'єктів застосовуються вуличні світильники Гарне світло вночі необхідне: ..

Світлодіодне освітлення в Туреччині на полі для гольфу

Світлодіодне освітлення в Туреччині на поле для гольфу Тепер проводити турнірні ігри з гольфу в нічний час доби стало можливо завдяки встановленому світлодіодному освітленню. Готель Макс Роял Белек в Анталії, Туреччина - підготував до турніру з гольфу Airlines Open систему світлодіодного освітлення, що б була можливість грати в темний час доби. П'ятизірковий курорт, на якому Віктор Дубуісон виграв перше місце на європейському турнірі в неділю. Було встановлено близько 120 щогл..

Світлодіодне освітлення для теплиць

Щоб рослини мали можливість розвиватися і рости в тепличних умовах, необхідна не тільки волога, але і достатню кількість світла. Для організації необхідного для рослин освітлення, використовуються різні системи освітлення. Світлодіодний світильник для теплиці має масу переваг. Але крім самого світла необхідно враховувати і його склад. Для здійснення процесу фотосинтезу штучне світло має бути максимально схоже на сонячне. Всі рослини діляться на два види. Перші потребують довгого світлового..

Освітлення складу світлодіодними світильниками

Жодне з сучасних виробничих приміщень не може нормально функціонувати без якісного освітлення. Хороше освітлення покращує умови роботи і знижує стомлюваність задіяного на об'єкті персоналу. До того ж воно підвищує безпеку трудового процесу, організованого в межах виробничих приміщень. Які світильники вибрати Вибір світильників для складських приміщень залежить від висоти стель і умов зберігання. Для площ з невеликими габаритами підійдуть прилади, споживана потужність яких не перевищує 100-..

Світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування - види, особливості

Архітектурне підсвічування надає закінчений вигляд будівлі. Але крім естетичних функцій вона виконує утилітарну – захищає від вандалів, так як навряд чи вони будуть діяти, коли світло. Світлодіодні прожектори для архітектурного підсвічування популярні, що поєднують хороші якість і ціну. Архітектурне підсвічування Архітектурна підсвітка – це метод виділення певної частини будівлі, спосіб підкреслити його форму. Перший етап розробки-виокремлення ідеї композиції в цілому. Неможливо створити с..

Вуличні світильники в стилі модерн

Організація ландшафтного освітлення вимагає спеціальних знань і тонкого смаку. Вуличні світильники в стилі модерн – прекрасне рішення для прикраси парків і алей. Вони впишуться в будь-який дизайн. Крім естетичного призначення, світильники виконують головну функцію – освітлення території. Де використовуються світильники в стилі модерн? Модерн – це сучасний дизайн світильників з незвичайними вигинами і перетікаючими формами. Часто скляні плафони обрамлені металевим каркасом. Паркова зона ..

Світлодіодні прожектори на штативі – переваги використання

Прожектори, що працюють з використанням світлодіодів, стають все більш і більш популярними. Вони витісняють застарілі моделі, які використовували лампи розжарювання, були менш стійкі до зовнішніх факторів і витрачали набагато більше енергії. Led прожектори на стійці використовують на промислових об'єктах, будмайданчиках, залізничних лініях, автостоянках та інших об'єктах. Основні види прожекторів: Сигнальні Заливаючого світла Дальнього освітлення Акцентні Переваги с..

Світлодіодні світильники для підсвічування вітрин

Світлодіодні світильники для підсвічування вітрин займають важливе місце на ринку освітлювального обладнання. Підсвічування вітрин привертає увагу до товару, показує його з потрібної сторони і робить більш привабливим для покупця. Світлодіоди це економічне, сучасне, безпечне нововведення в освітленні. У статті представлені особливості led освітлення для вітрин, правила установки і основні види освітлювального обладнання. Основні правила освітлення вітрин Світлодіодне підсвічування ві..

Світлодіодне освітлення в ЖКГ

Освітлення житлово-комунального господарства має забезпечувати: Вільну орієнтацію жителів у просторі Необхідну видимість для безперешкодних переміщень Зниження рівня кримінальної обстановки До недавнього часу для освітлення ЖКГ використовували лампи розжарювання і люмінесцентні лампи. Вагому конкуренцію цим джерелам живлення представляють світлодіодні світильники ЖКГ. LED світильниками можна обладнати місця загального користування: Сходові клітини Сходові прольоти ..

Світлодіодні світильники для архітектурного підсвічування

Міське освітлення дозволяє насолодитися архітектурою будівель в нічний час. Архітектурні світильники-це особливий напрямок дизайну. Вони надають будинкам і іншим спорудам ошатний зовнішній вигляд. Світильники для архітектурного підсвічування прикрашають фасади муніципальних будівель, театрів, музеїв і приватних будинків. Архітектурне підсвічування – ознака цивілізації Будівлі муніципального характеру відіграють велику роль в житті як великих, так і малих міст. У них проводять збори і розмі..

Декоративні вуличні світильники

Освітлення двору, присадибної ділянки або майданчика перед офісом звичайною лампочкою, закріпленої на стовпі, навряд чи когось здивує. Використання декоративних світильників створює комфорт в нічний час і служить важливим компонентом ландшафтного дизайну. Вимоги до вуличного освітлення Зовнішні освітлювальні прилади вимагають особливого до вибору, монтажу, планування та експлуатації. Схильність до перепадів погоди, складні умови використання, велика площа освітлення посилюють технічні та д..

Світлодіодні світильники для навчальних закладів

Освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні комфортного середовища для учнів. Від грамотно організованого освітлення залежить здоров'я дітей. Тому контролюючі органи висувають чіткі вимоги для шкільних світлових приладів. Критерії вибору світильників для школи Вибираючи світильники для школи, слід орієнтуватися на вимоги СНиП 52.13330.2011 "Природне і штучне освітлення", Додаток К. Неправильно підібране освітлення призводить до швидкої стомлюваності, зниження розумової активності, погі..

Показано з 1 по 12 із 35 (всього 3 сторінок)