Освітлення відіграє важливу роль у забезпеченні комфортного середовища для учнів. Від грамотно організованого освітлення залежить здоров'я дітей. Тому контролюючі органи висувають чіткі вимоги для шкільних світлових приладів.

Критерії вибору світильників для школи

Вибираючи світильники для школи, слід орієнтуватися на вимоги СНиП 52.13330.2011 "Природне і штучне освітлення", Додаток К. Неправильно підібране освітлення призводить до швидкої стомлюваності, зниження розумової активності, погіршення самопочуття.

Щоб навчальний процес був максимально комфортним, встановлені норми наступні норми освітлення:

  • Яскравість до 500 кд/м2
  • Колірна температура 4000K
  • Максимальна пульсація потоку світла 10% (в кабінеті інформатики – 5%)

Зверніть увагу, що шкільні дошки повинні бути оснащені додатковими елементами освітлення.

Документ, що встановлює вимоги до висвітлення шкільних установ в Україні

Норми освітленості навчальних приміщень встановлені в документах "Санпін" і "СНиП". Їх основні вимоги до світильників для школи полягають в:

  • Відповідно до необхідного рівня освітленості
  • Відсутність мерехтіння і шумового ефекту
  • Світловий потік розсіюється рівномірно
  • Безпеки для здоров'я
Освітлення шкільного кафетерію

Переваги світлодіодного освітлення в школі

LED світильники для школи не виділяють хімічних речовин, і не роблять негативного впливу на здоров'я учнів. Їх можна використовувати в класах, на шкільних коридорах та інших приміщеннях, де тривалий час перебувають учні.

Світлодіодні лампи повністю відповідає встановленим нормам і вимогам. Вони забезпечують оптимальний рівень пульсації – 4%. У той час як показник пульсації люмінесцентних ламп становить 30%, що істотно перевищує допустиму норму.

Даний вид світильників не має тіньового ефекту, в результаті чого світло розсіюється рівномірно, не травмуючи зір учнів. LED прилади імітують природне освітлення, яке визнано найкомфортнішим для очей.

Освітлювальні світлодіодні прилади мають високу міцність. Тому ними можна висвітлювати спортивні зали та майданчики.

Освітлення спортивного залу лід світильниками

Економія і користь від заміни застарілих світильників на сучасні

Світлодіодні світильники для школи мають високий термін експлуатації, і тривалий час не вимагають заміни. Їх працездатність обумовлена 70000 годинами, при цьому якість і яскравість світлового потоку не змінюється.

Сучасні джерела освітлення дозволяють знизити споживання електроенергії. Такий "трюк" дозволить заощадити шкільний бюджет.

LED світильники, представлені на сайті, гарантують високу працездатність, і відповідність встановленим нормам.