Організація ландшафтного освітлення вимагає спеціальних знань і тонкого смаку. Вуличні світильники в стилі модерн – прекрасне рішення для прикраси парків і алей. Вони впишуться в будь-який дизайн. Крім естетичного призначення, світильники виконують головну функцію – освітлення території.

Де використовуються світильники в стилі модерн?

Модерн – це сучасний дизайн світильників з незвичайними вигинами і перетікаючими формами. Часто скляні плафони обрамлені металевим каркасом.

Паркова зона

Територія парків, алей ,площ & ndash; це головні об'єкти, які вимагають гарного освітлення для пересування у вечірній час доби. Головне завдання, яке виконують вуличні ліхтарі & ndash; освітлення ступенів і перепадів рельєфу.

Для освітлення вулиць і парків підійдуть ліхтарі на високих опорах красивих форм. Їх розміщують біля крамничок, уздовж мостів на однаковій відстані, по вуличних проспектах. З-за високої ніжки м'яке світло розливається на великі ділянки і відкриває альтанки, скульптури, дрібні деталі.

Садові ділянки

Сади і дачні ділянки усіяні альтанками, фонтанами, клумбами і витонченими декоративними каменями. Щоб підкреслити красу саду в нічний час встановлюють точкове освітлення. Найбільш красивий варіант – ліхтарі в стилі модерн. Вони граціозно підкреслять будь-який дизайн. Їх розміщують біля рослин, навколо фонтанів і альтанок. Незвичайний прийом-підсвічування зсередини, додає загадковості, як ніби об'єкт світитися самостійно.

Вуличні led світильники в стилі модерн

Цільова аудиторія

Такі світильники знахідка для сучасних особистостей, які цінують конструктивізм і незвичність форм в кожному його прояві.

Сучасний стиль може включати в себе елементи готики і авангардизму. Вибір світильників в цікавих обрамленнях досить великий, тому на кожен вид знайдеться любитель. Ковані фігури, згинальні склепінні арки, металеві вироби в світильниках стануть прикрасою вуличного дизайну.

Led світильники в стилі модерн – дизайн і економія

Світлодіодні світильники найбільш підійдуть для оформлення вуличного освітлення. Вони бувають різної форми і мають високий клас захисту. Купивши такий світильник, можна заощадити електроенергію в кілька разів.

По освітленості Led світильник переважає над звичайними лампами, адже охоплює велику територію і виливає більш м'який білий світ. Ви можете вибрати не тільки білий світ, але і інші відтінки.

Led світильники на ринку представлені різними конструкціями в стилі модерн, які здатні створити незвичайний дизайн вашої ділянки.