на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 57Вт 3000К 8550Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:8550 Лм
- Потужність:57 Вт
Ми створили вуличний світлодіодний світильник 57Вт 3000К 8550Лм для зовнішнього освітлення доріг і вулиць всіх категорій, територій мікрорайонів , площ, автостоянок, АЗС, заводських територій, залізничних платформ, будівельних майданчиків.
Світильник 57 Вт 3000К встановлюється на кронштейни (консолі) з посадковим діаметром труби від 40 до 65 мм на стовпах, опорах, стінах і т.п.
Особливості вуличного LED світильника 57Вт 3000К
Посилений світловий потік 8550 люменів при рекордно низькому енергоспоживанні 57 Ватт. Теплий колір світіння 3000К максимально наближений до сонячного світла.
Джерело живлення власної розробки дозволяє працювати led світильнику в нестабільних мережах з різними ступенями захисту.
Як купити світлодіодний світильник вуличний 57Вт 3000К
Дізнатися ціну і купити вуличний світлодіодний світильник 57Вт 3000К 8550Лм ви можете зробивши онлайн-замовлення на сайті. Ми приймаємо замовлення по телефону +38 (067) 484-48-68.
| Основні | |
| Світловий потік | 8550 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Л» (напівширока); «Ш» (широка) |
| Кут освітлення | 140°-160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-125 |
| Живлення | |
| Потужність | 57 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 5 років |

