на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 150Вт 5000К 22500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:22500 Лм
- Потужність:150 Вт
Захист світловий частини світлодіодного світильника по класу IP65 гарантує чистоту приладу протягом терміну служби. Особливість обладнання – вбудована система управління яскравістю, яка не вимагає додаткового оснащення для регулювання. Міцний корпус з алюмінієвого сплаву і оптична система на основі розжареного скла, стійка до вібрацій, механічних впливів.
Раціональна економія електрики – світлодіодний прилад
Вуличний світильник застосовують в різних областях діяльності, прилад підходить для освітлення територій вуличного простору, включаючи:
- Лад-майданчики
- Тротуарні і паркові доріжки
- Приватні та адміністративні території
- Спортивні комплекси
- Торгові площі
- Виробничі та промислові об'єкти
- Заводські і складські приміщення
Вуличний ліхтар виробництва Еколайт Україна, укомплектований трьома світлодіодними елементами виробництва NICHIA, Японія. Зносостійкість і довговічність приладу гарантовані високим ступенем захисту IP67. Екстремальні погодні умови, атмосферні опади у вигляді снігу, дощу, пилового накопичення, не порушать функціональність освітлювального приладу.
Замовити на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua/ulichnyj-svetodiodnyj-svetilnik-150vt-5000k-23250lm вигідно і доцільно. Існує лояльна система знижок. Якість товару підтверджується гарантійним терміном на 5 років. Оплата на розрахункові рахунок виробника. Доставка своєчасна в будь-який регіон України.
| Основні | |
| Світловий потік | 22500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-700; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 150 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 20 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

