на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 76Вт 3000К 11400Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:11400 Лм
- Потужність:76 Вт
Освітлення вуличного простору забезпечує безпеку у вечірній і нічний час. За допомогою вуличних ліхтарів підсвічують території парків, газонів, вуличних тротуарів, а також фасади архітектурних споруд приватного та адміністративного характеру.
LED обладнання – безпека і стиль
До полюсів застосування вуличного освітлювального обладнання:
- Економічність – споживання електроенергії менше, ніж у традиційних аналогів, ламп розжарення
- Міцність – корпус стійкий до механічних впливів, покриття довговічні, скло протиударне
- Висока якість передачі кольору – денний / білий потік світла
- Температурний режим функціонування – від -40 ° С до + 50 ° С
Світлодіодні прожектори, встановлені в приватному домоволодінні, висвітлюють далекі ділянки території створюючи затишок і комфорт в екстер'єрі двору. Потужність і діапазон висвітлення відповідає нормативним параметрам. Також лед освітлення використовують на промислових об'єктах і будівельних майданчиках.
Зробити замовлення на сайті компанії, можливо в будь-який час доби. Купити вуличний ліхтар вигідно і доцільно, існує система знижок, гарантія на товар – 5 років.
| Основні | |
| Світловий потік | 11400 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Л» (напівширока); «Ш» (широка) |
| Кут освітлення | 140°-160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 76 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 12 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 5 років |

