на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 30Вт 3000К 4500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:4500 Лм
- Потужність:30 Вт
Литий алюмінієвий корпус, з напів-широкою (КСС "Л") або широкою (КСС "Ш") оптикою.
Пріоритетними особливостями якого є якість і ефективність.
Переваги:
- Світлодіоди NICHIA (Японія), технологія Chip-on-Board
- Висока ефективність – більше 150 Лм/Вт
- Цільно алюмінієвий литий корпус, найвищі показники тепловідведення і герметичності
- Можливість швидкої заміни джерела живлення, без демонтажу світильника
- Джерело живлення власної розробки, розраховане для експлуатації в нестабільних мережах
Застосовуються для освітлення:
- Автомобільних доріг і магістралей всіх класів
- міських і заміських територій всіх видів
Вуличні світлодіодні світильники 30Вт серії EcoWay виробника "Еколайт Україна" були спроектовані для високоякісного і надефективні вуличного освітлення на території України.
Світловий потік 4500 Лм. Цього потоку цілком достатньо для освітлення доріг категорії "В". Споживання всього 30Вт, відповідно ефективність більше 150 Лм/Вт. Температура кольору вуличного світлодіодного світильника 3000К (теплий).
Світильники цієї серії підходять для освітлення доріг категорії "В", парковок біля територій підприємств різних галузей, пішохідних переходів, мостів, парків і скверів, АЗС, приватних ділянок.
| Основні | |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Л» (напівширока); «Ш» (широка) |
| Кут освітлення | 140°-160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-125; ДнАТ-70-100 |
| Живлення | |
| Потужність | 30 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 214 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 48 мм |
| Висота установки | до 5-7 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 2,6 кг |
| Гарантія | 5 років |

