на власному виробництві
Грунтовий світильник світлодіодний 8Вт 4000К 700Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:700 Лм
- Потужність:8 Вт
Ціну уточнюйте
Предзаказ
Виготовимо
Розрахуємо
освітлення під проект
Доставимо
в будь-яку точку України
| Основні | |
| Світловий потік | 700 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 87 Лм/Вт |
| Колір світіння | 4000К (природний білий) |
| Індекс передачі кольору | ›80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Походження світлодіодів | Німеччина |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 9 шт |
| Живлення | |
| Потужність | 8 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -50°С до +45°С |
| Корпус | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
