" />
Ландшафтні світлодіодні світильники

Ландшафтні світлодіодні світильники – додаткова інформація

Зв'язавшись з нами можна купити ландшафтні світлодіодні світильники, також запросити ціну і подивитися характеристики цієї продукції, український виробник Еколайт Україна пропонує великий вибір світлодіодної продукції. Використовувані світлодіоди (англ. light-emitting diode, LED) світових виробників NICHIA (Японія), OSRAM (Німеччина), CREE (США) – найкращої якості, надійності та ефективності.

Пропоновані світлодіодні світильники, на заміну вже прижилися десятиліттями популярних моделей, які створені на основі світлодіодних технологій. Обов'язковим моментом, як виробника, є принциповість якості. Вся пропонована продукція адаптована під електричні мережі України, які за своєю суттю нестабільні. Виходячи з цього, джерела живлення ми розробляємо самостійно, а так само провели ряд технічних модернізацій, з цього ми сміливо заявляємо – наші світлодіодні світильники LED лампи, прожектори, LED панелі, світлодіодні трубки, Офісні LED, зовнішні LED, складські LED, вуличні світлодіодні світильники і інша світлодіодна продукція прослужить заявлений кількість годин (50 000), підкріпивши свої слова гарантійними зобов'язаннями.

Продукція виконана у всіх популярних форм-факторах, з витримкою класичного дизайну, щоб максимально задовольнити потреби клієнта.

Завдяки такому підходу, світлодіодні лампи, Комплект світлодіодних ламп, поліпшені світлодіодні панелі led панелі) та інше світлодіодне освітлення користуються популярністю серед великої кількості муніципальних, комунальних і комерційних підприємств.

Стельовий світлодіодний світильник-заміна для світильників типу ЛПО і ЛВО 4х18 з люмінесцентними лампами. Низький коефіцієнт пульсацій – не більше 1%, відсутність шуму, моментальне включення і високий індекс передачі кольору позитивно впливає на самопочуття, підвищує працездатність в офісі і покращує естетику освітлення торгових площ.

Герметичний LED світильник – заміна ЛПП 2х36 з люмінесцентними лампами. Економні з високим ККД, при цьому відсутній ефект засліплення, що особливо зручно для міжстелажного просторів на складах.

Світлодіодні прожектори, світильники, поліпшені LED панелі, LED лампи, офісні LED, зовнішні LED і Лінійні LED – дуже універсальні і компактні, так як підходять для будь-якого виду приміщень, які потребують контрастному і яскравому освітленні.

Ландшафтні економні світлодіодні світильники – на сьогоднішній день не великий вибір, але сучасні дизайнери активно використовують серію EcoDesign в оформленні ландшафту парків в якості підсвічування, для створення особливої атмосфери.

LED лампи – за рахунок своєї компактності такі світлодіодні лампи можна монтувати не тільки в стандартні старі корпуси, але і меблі, де вони будуть ледве помітні, при цьому якісно висвітлювати робочий простір.

Якщо Ви шукайте якісне LED освітлення за доступними цінами, при цьому, не витрачаючи свого часу на ходіння по магазинах світлотехніки, Ви завжди можете скористатися послугами нашої компанії «Еколайт Україна» зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом через сторінку контакти, для оформлення замовлення з можливістю доставки в усі міста України.

Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 64 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 20 шт
Ступінь захисту: IP65
Вага: 1,2 кг
Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 66 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 8 шт
Ступінь захисту: IP65
Вага: 1 кг
Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 87 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 9 шт
Ступінь захисту: IP65
Вага: 3 кг
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)