на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 150Вт 3000К 21200Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:21200 Лм
- Потужність:150 Вт
Компактний і міцний, водонепроникний корпус світлодіодного прожектора 150Вт 3000К 21200Лм – це сучасний дизайн і висока продуктивність функціоналу. LED прилад підходить для установки на відкритому повітрі. Оснащення системою захисту IP, забезпечує безперебійну роботу в будь-яких кліматичних умовах.
Багатогранність застосування
Освітлювальні прилади використовують для освітлення:
- Будівельних майданчиків
- Території приватних і адміністративних будівель
- Присадибних господарських споруд
- Автостоянок і парковок
- Заводських і складських приміщень
- Фасадів торгових центрів
- Промислових об'єктів
Конструкція базується на установці світлодіодних елементів, світловіддача яких фокусується, створює потужний світловий промінь.
Критерії та специфіка вибору LED обладнання
Широкий діапазон захоплення території, без вживання великої кількості електроенергії, є головним козирем приладу. Якості, які користуються споживчим попитом, це:
- Економічність
- Функціональність
- Довгий термін служби
Зробити заявку на сайті компанії швидко і зручно. Покупець отримує гарантію – 5 років, передбачені знижки на оптову поставку. Оплата можлива банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 21200 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 150 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 12-18 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 5 років |

