" />
Світлодіодні лампи

Зв'язавшись з нами можна купити світлодіодні лампи

Запросити ціну і подивитися характеристики лампочки на нашому сайті українського виробника «Еколайт Україна». Ми пропонуємо великий вибір світлодіодної продукції. Використовувані світлодіоди (англ. light-emitting diode, LED) світових виробників NICHIA (Японія), OSRAM (Німеччина), CREE (США) – найкращої якості, надійності і ефективності в роботі лампочки.

Пропоновані світлодіодні лампи і вуличні світлодіодні світильники, на заміну вже прижилися десятиліттями популярних моделей, які створені на основі світлодіодних технологій. Обов'язковим моментом, як виробника, є принциповість якості лампочки. Всі лампочки адаптовані під електричні мережі України, які за своєю суттю нестабільні. Виходячи з цього, джерела живлення ми розробляємо самостійно, а так само провели ряд технічних модернізацій, з цього ми сміливо заявляємо – наші світлодіодні лампи прослужать заявлена кількість годин (50 000), підкріпивши свої слова гарантійними зобов'язаннями.

Продукція виконана у всіх популярних формфакторах, з витримкою класичного дизайну, щоб максимально задовольнити потреби клієнта.

Завдяки такому підходу, світлодіодні лампи і комплект світлодіодних ламп користуються популярністю серед великої кількості муніципальних, комунальних і комерційних підприємств.

Лампи для світильників типу ЛПО і ЛВО 2х36. Низький коефіцієнт пульсацій – не більше 1%, відсутність шуму, моментальне включення і високий індекс передачі кольору позитивно впливає на самопочуття, підвищує працездатність в офісі і покращує естетику освітлення торгових площ.

Світлодіодні лампи – заміна в корпусах ЛПП 2х58. Економні з високим ККД, при цьому відсутній ефект засліплення, що особливо зручно для міжстелажного просторів на складах.

Світлодіодні лампи – дуже універсальні і компактні, так як підходять для будь-якого виду приміщень, які потребують контрастному і яскравому освітленні.

Лампи на сьогоднішній день сучасні дизайнери активно використовують в якості підсвічування, для створення особливої атмосфери.

Світлодіодні LED лампи – за рахунок своєї компактності такі світлодіодні лампи можна монтувати не тільки в стандартні старі корпуси, але і меблі, де вони будуть ледве помітні, при цьому якісно висвітлювати робочий простір.

Якщо Ви шукайте якісне LED освітлення за доступними цінами, при цьому, не витрачаючи свого часу на ходіння по магазинах світлотехніки, Ви завжди можете скористатися послугами нашої компанії «Еколайт Україна» зв'язавшись з нами будь-яким зручним способом через сторінку контакти, для оформлення замовлення з можливістю доставки в усі міста України.

Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 88 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 182 шт
Ступінь захисту: IP20
Висота установки: до 4 метрів
Вага: 0,4 кг
Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 106 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 364 шт
Ступінь захисту: IP20
Висота установки: до 4 метрів
Вага: 0,8 кг
Предзаказ
Світлова віддача (ефективність): 124 Лм/Вт
Кількість світлодіодів: 288 шт
Ступінь захисту: IP20
Висота установки: до 8 метрів
Вага: 1,4 кг
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)