на власному виробництві
Світлодіодна LED лампа G13 18Вт 5000К 1600Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 999964
- Світловий потік:1600 Лм
- Потужність:18 Вт
| Основні | |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 88 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | ›80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Походження світлодіодів | Німеччина |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 182 шт |
| Замінні аналоги | T8 36Вт |
| Живлення | |
| Потужність | 18 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина | 1210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від +1°С до +45°С |
| Корпус | Алюміній |
| Висота установки | до 4 метрів |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0,4 кг |
| Гарантія | 3 роки |
LED освітлення 2-ух тенісних кортів спорт-клубу «Максимум»
Освітлили 2-а тенісних корти нашими підвісними вологозахищеними світлодіодними світильниками 36Вт 5000К 3690Лм. Середня освітленість - 400 Люкс. Площа освітлення - 1300 кв.м.
м. Дніпро, житловий масив «Золоті ключі», Спортивний комплекс «Максимус». ..

