на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 60Вт 5000К 9600Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:9600 Лм
- Потужність:60 Вт
Параметри світлодіодного прожектора 60Вт 5000К 9600Лм відрізняються універсальністю застосування. LED обладнання використовують для освітлення під'їздів, гаражів, автостоянок, зовнішньої підсвічування фасадів будівель приватного та адміністративного призначення.
Міцний корпус прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву. Система захисту (IP) забезпечує безперебійну роботу приладу, при будь-яких погодних умовах. Сніг, дощ, пил не шкодять продуктивності функціоналу. Переваги застосування:
- Широкий діапазон освітлення
- Легкість монтажу
- Контрастність візуалізації території у вечірній і нічний час
- Економія електрики – платежі за електрику в 6 разів менше, в порівнянні з галогенними прожекторами. Термін служби, більш 50000 годин.
Технічна характеристика:
- Номінальна потужність – 60Вт
- Температура колірного випромінювання – 5000К
- Світловий потік – 9600Лм
- Кут фокуса – 30-90 °
- Температура експлуатації – від -40°С до + 50°С
- Коефіцієнт пульсації – нуль
Створити замовлення на сайті компанії швидко і зручно, передбачена лояльна система знижок. Товар високої якості, гарантія від виробника – 5 (7) років. Доставка своєчасна, без затримок, в будь-який регіон України. Оплата зручним для клієнта способом.
| Основні | |
| Світловий потік | 9600 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 160 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 60 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-7 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

