на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 50Вт 5000К 8500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:8500 Лм
- Потужність:50 Вт
Застосування LED обладнання виготовленого на базі світлодіодних елементів – найбільш економічний спосіб в організації освітлення. Світлодіодний прожектор 50 Вт 5000К 8500Лм використовують для організації вечірнього та нічного освітлення, враховуючи масштабність територіальної площі і навколишнього простору, певного об'єкта. Багатогранність застосування, простий монтаж, тривалість роботи – до 50000 годин, зробило світлодіодну продукцію популярною серед споживачів.
Технологія освітлення нового покоління
Організація спрямованого світлового потоку, використовується в різних галузях господарської діяльності, включаючи освітлення:
- Будівельних майданчиків
- Заводських і складських приміщень
- Автостоянок і парковок
- Паркових і розважальних зон відпочинку
- Фасадів приватних і адміністративних будівель
- Промислових і виробничих об'єктів
- Будинків і дворів приватного сектора
Прилад оснащений системою захисту IP, дозволяючи працювати в будь-яких кліматичних умовах. Пилові забруднення, атмосферні опади не впливають на продуктивність діапазону світлового потоку.
Ви можете зробити замовлення на сайті компанії. Існує лояльна система знижок, для дилерів і оптових покупців. Розрахунок проводиться зручним для клієнта способом. Доставка своєчасна, відправлення товару в день оплати.
| Основні | |
| Світловий потік | 8500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 50 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

