на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 100Вт 3000К 15000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:15000 Лм
- Потужність:100 Вт
Технології нового покоління з виробництва освітлювальних приладів спрямованого потоку світла вдосконалюються з кожним днем. Прилади, виготовлені на базі світлодіодних елементів, користуються попитом.
LED обладнання – доцільно, практично, економічно
Світлодіодні прожектори 100Вт 3000К 15000Лм використовують для освітлення відкритого і закритого простору великих площ.
Переваги застосування:
- Економічність – експлуатаційні витрати на установку мінімальні
- Термін служби – захист від стрибків напруги, міцність конструкції дозволяють функціонувати в будь-яких погодних умовах до 100000 годин
- Контрастність освітлення – фокусування світлових променів відтворює чітку візуалізацію і передачі кольору об'єктів у вечірній і нічний час
- Монтаж – установка проста, гнучка система управління, обслуговування, заміни
- Екологічність – конструкція відповідає ЕКО-нормам міжнародних стандартів, відсутні спеціальні вимоги до утилізації
Створити заявку на светотехнический проект можна через сайт компанії, зв'язавшись з менеджером або замовивши зворотний дзвінок.
| Основні | |
| Світловий потік | 15000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 100 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 7-12 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 5 років |

