на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 100Вт 5000К 16800Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:16800 Лм
- Потужність:100 Вт
Освітлювальний прилад прожектор світлодіодний 100 Вт 5000К 16800Лм – конструкція, заснована на застосуванні рефлектора, котра фокусує лінзи навколо джерела випромінювання. Поверхня, що відбиває формує потужні світлові промені, завдяки спеціальним лінзам.
Освітлювальний прилад – нового покоління
Освітлювальний прилад нового типу – виготовлений з матеріалів, які не шкодять навколишньому середовищу. Придбати прилад для вуличного освітлення рентабельно, з огляду на основні критерії функціоналу:
- Економічність – вживання енергії набагато менше, ніж використання ламп розжарювання
- Монтаж – установка не складна, головне підвести до джерела живлення і вибрати оптимальне місце для освітлення території
- Якість – корпус виготовлений або литого під тиском алюмінієвого сплаву, використовуються світлодіоди японського виробництва
- Захист – конструкція оснащена системою IP67, потрапляння пилу і атмосферних опадів на корпус не шкодить ефективності функціоналу
LED продукція користується попитом споживачів, так як доцільність використання доведена часом
Технічні характеристики:
- Потік світла – 16800Лм
- Крива сила світла – за вказаною периметру
- Діапазон вхідної напруги – 100-420 Вт
- Матеріал лінзи – гартоване скло
- Коефіцієнт пульсації – нуль
Замовити прилад на сайті вигідно, передбачена лояльна система знижок.
| Основні | |
| Світловий потік | 16800 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 168 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | ≥73 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 100 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 7-12 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3,5 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |
Світлодіодне освітлення в сільськогосподарському секторі України
Тайванські експерти дійшли висновку, що світлодіодне освітлення позитивно впливає на сільськогосподарську галузь. У державному Тайванському інституті, провідними вченими були проведені досліди по вирощуванню пшениці, томатів, полуниці і винограду, с..

