Тайванські експерти дійшли висновку, що світлодіодне освітлення позитивно впливає на сільськогосподарську галузь. У державному Тайванському інституті, провідними вченими були проведені досліди по вирощуванню пшениці, томатів, полуниці і винограду, світлодіодні світильники висвітлювали їх. Була зафіксована підвищена швидкість сходів зерен у рослин перед посадкою в грунт, також поліпшений ріст пагонів посаджених культур і в завершенні хороші показники врожайності.

Грамотний підбір освітлювального обладнання, дозволяє досягти максимальних результатів врожайності рослинних культур в сільському господарстві. Підсумки досліджень тайваньських експертів стануть основним фактором в процесі введення світлодіодних технологій в агропромислову галузь 2015 року.

Вже в цьому році, наші українські фермери можуть купити вуличні світлодіодні світильники від виробника Еколайт Україна та застосувати ефект світлодіодних технологій у себе в господарстві, для збільшення врожайності вирощуваних культур і отримання найбільш високої вигоди від продажу зібраного врожаю.

Рекомендовані світильники для сільськогосподарського сектора