на власному виробництві
Вологозахищений світлодіодний світильник накладний 36Вт 5000К 3690Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 999989
- Світловий потік:3690 Лм
- Потужність:36 Вт
| Основні | |
| Світловий потік | 3690 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 102 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | 85 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Походження світлодіодів | Німеччина |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 360 шт |
| Замінні аналоги | ЛПО 2х36; ЛПП 2х36 |
| Живлення | |
| Потужність | 36 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -50°С до +45°С |
| Корпус | Пластик |
| Висота установки | до 5 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Світлодіодне освітлення в сільськогосподарському секторі України
Тайванські експерти дійшли висновку, що світлодіодне освітлення позитивно впливає на сільськогосподарську галузь. У державному Тайванському інституті, провідними вченими були проведені досліди по вирощуванню пшениці, томатів, полуниці і винограду, с..
Підсумки виставки світлодіодних рішень «LED EXPO-2015» в Києві
Український виробник ЕКОЛАЙТ УКРАЇНА традиційно взяв участь у виставці світлодіодних рішень «LED EXPO 2015», яка пройшла з 16 по 18 вересня 2015 року у виставковому центрі «Київекспоплаза» міста Києва. Дана виставка об'єднала професіоналів ринку LED ..
Купити світлодіодний світильник для гаража
При внутрішній обробці приміщення гаража, власник повинен звернути увагу на одну з основних складових - це якісне освітлення. Будь-який ремонт або технічне обслуговування автомобіля, без хорошого освітлення, зробити практично неможливо.
Як грамотн..
Світильники для лазні та сауни
Основне завдання обладнання для освітлення сауни і лазні - комфорт і безпека перебування. Високі технічні показники мають світлодіодні світильники для лазні. Вони мають захист від високих температур і вологи, дають приємний і не ріжучий очі світло.
..
LED освітлення 2-ух тенісних кортів спорт-клубу «Максимум»
Освітлили 2-а тенісних корти нашими підвісними вологозахищеними світлодіодними світильниками 36Вт 5000К 3690Лм. Середня освітленість - 400 Люкс. Площа освітлення - 1300 кв.м.
м. Дніпро, житловий масив «Золоті ключі», Спортивний комплекс «Максимус». ..
