Український виробник ЕКОЛАЙТ УКРАЇНА традиційно взяв участь у виставці світлодіодних рішень «LED EXPO 2015», яка пройшла з 16 по 18 вересня 2015 року у виставковому центрі «Київекспоплаза» міста Києва. Дана виставка об'єднала професіоналів ринку LED світлотехніки, надала можливість діалогу провідних виробників електротехнічної та світлотехнічної продукції і клієнтів різних галузей в Україні.

Світлодіодне освітлення на виставці представили 55 компаній.

Так само на заході були присутні компанії з інших країн - Голландії, Німеччини, Південної Кореї, Фінляндії, США та Китаю.

На стенді компанії ЕКОЛАЙТ УКРАЇНА були представлені останні LED розробки в області світлодіодного освітлення.

Особливий інтерес у відвідувачів викликали вуличні світлодіодні світильники серії EcoWay, а так само світильники для офісного та промислового освітлення серії EcoPro.

Світлодіодні світильники використовують комплектуючі тільки провідних світових виробників, зокрема використовуються світлодіоди NICHIA, CREE, OSRAM, Джерела живлення власного виробництва ЕКОЛАЙТ Україна.

Дані світлодіодні світильники володіють високими експлуатаційними показниками при демократичній ціні.

У підсумку виставки, керівництвом і менеджерами різних відділів проведені ділові зустрічі, досягнуті конкретні домовленості.


Популярні моделі за підсумками виставки