Основне завдання обладнання для освітлення сауни і лазні - комфорт і безпека перебування. Високі технічні показники мають світлодіодні світильники для лазні. Вони мають захист від високих температур і вологи, дають приємний і не ріжучий очі світло.

Правила розміщення світильників в сауні/лазні

Основне правило розміщення світильників в лазні-створення рівного освітлення. Не повинно бути темних кутів приміщення, як часто буває, якщо зробити тільки одну лапу посередині стелі. Світлодіодні світильники для лазні та сауни купити можна онлайн в інтернет або звичайному магазині. Головне – підібрати необхідну потужність, враховуючи технічні особливості.

При виборі приладів для лазні та сауни слід враховувати температурні умови приміщення. Обов'язково вибирають варіанти ламп із захистом від вологи. Але це не єдина вимога до використовуваного обладнання. Важливо, щоб світильники:

  • Мали клас безпеки експлуатації від IP54 і вище
  • Зручно вмикалися і вимикалися
  • Були герметичними
  • Витримували високі температури

Важливо врахувати і конструктивні особливості. Всі деталі повинні бути термостійкими. Кріпильна система-це істотний плюс. Такі лампи можна буде закріпити і на стінах, і на стелі.

При установці системи освітлення необхідно слідувати плану розміщення освітлювальних приладів. Самовільна установка призведе до обмеження функціоналу кімнати для відпочинку і короткого терміну служби світильників. Неправильна установка - це ризик того, що станеться замикання, яке може призвести до пожежі. Зверніть увагу, що:

  • Світильники не розміщують біля гарячих точок
  • Пристрої повинні знаходитися за спиною у відпочиваючих
  • Вибирають кілька моделей невеликої потужності
  • Світильники встановлюють на однаковій відстані один від одного

Необхідна кількість пристроїв підбирається в залежності від розміру приміщення. Головне, щоб світіння виходило неяскравим, приглушеним, рівномірним, не створювалося темних кутів.

Світлодіодне освітлення лазні та сауни

Світлодіодне освітлення - раціональний і недорогий варіант для сауни або лазні. Лампи створюють рівномірне світло, яке не сліпить очі, і водночас не є тьмяним. Не потрібні спеціальні розсіюють решітки, як для звичайних електричних ламп.

Освітлення світлодіодами лазні-відмінна ідея для економних людей. Споживання електроенергії мінімальне, за рахунком не доведеться платити істотну суму. За допомогою системи роблять неординарні декоративні світлові картини на стелі і стінах. Виконати такі може навіть новачок.

led освітлення сауни

Світлодіоди прості в установці, термін використання більше двох років. Вони встановлюються на стелі, в стінах, на підлозі, на меблях.

Освітлення в парильні – створюємо атмосферу

З використанням світлодіодних ламп різного розміру і потужності дизайнери створюють цікаві світлові ефекти. Точкові світильники можна встановлювати на підлогу, стелю, стіни і предмети декору, меблі.

Відмінно виглядають комбінації з мініатюрних світлодіодів, які створюють переміщаються комбінації або зоряне небо. Приглушене і романтичне світло можна створити за допомогою світильників, які заховані під другою стелею, полицями або за спинками підлог. Для зручності використання в парилках часто встановлюють систему освітлення з датчиками руху.

Освітлення додаткових приміщень

Для додаткових приміщень сауни і лазні необхідно використовувати освітлювальні прилади з високим рівнем термоконтроля і герметичності. Підійдуть варіанти, що дають м'яке і розсіяне світло, але разом з тим більшої потужності, ніж в парильні.

Підсвічування басейну

Світильники для басейну повинні мати високі показники гідростійкості, герметичності та механічної міцності. За допомогою освітлення створюють особливу атмосферу релаксу. Встановивши по периметру різнокольорові вогники також можна контролювати забарвлення води в басейні.

світлодіодне освітлення басейну в лазні

Встановлення якісних світильників для освітлення лазні та сауни забезпечує комфорт, стиль і безпеку в приміщенні.

Рекомендовані LED світильники для лазні та сауни