на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 75Вт 5000К 12750Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:12750 Лм
- Потужність:75 Вт
Технологія нового покоління в організації освітлення, дозволяє змінювати силу потоку світла, відтворювати широкий і вузький світловий промінь для територій будь-яких масштабів. Прожектор світлодіодний 75Вт 5000К 12750Лм використовують для освітлення вулиць, промислових і виробничих об'єктів, буд-майданчиків, стадіонів, архітектурних будівель адміністративного характеру, приватних будинків і дворів.
Плюси застосування незаперечні, це:
- Економія електроенергії – низькі витрати на експлуатаційні витрати
- Великий термін експлуатації – 50000 годин
- Яскравість і контрастність візуалізації – чіткість передачі кольору
- Експлуатація в діапазоні температур – від -40 ° С до + 50 ° С
- Екологічна безпека – відповідає нормативним ЕКО-стандартам
- IP захист – скачки напруги, атмосферні опади, пил не впливають на функціонал приладу
Міцний корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, лінза – гартоване скло, виріб стійкий до вібрацій, механічних пошкоджень.
На сайті компанії ви можете створити заявку на светотехнический розрахунок по вашому проекту і замовити необхідне обладнання.
| Основні | |
| Світловий потік | 12750 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 75 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 6-10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3,4 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |
Світлодіодне освітлення в сільськогосподарському секторі України
Тайванські експерти дійшли висновку, що світлодіодне освітлення позитивно впливає на сільськогосподарську галузь. У державному Тайванському інституті, провідними вченими були проведені досліди по вирощуванню пшениці, томатів, полуниці і винограду, с..

