на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 30Вт 3000К 4500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:4500 Лм
- Потужність:30 Вт
Конструктивно-функціональні особливості світлодіодного прожектора 30Вт 3000К 4500Лм, відповідають параметрам довговічності і простоти у використанні. Експлуатація багатогранна, виріб використовують для вуличного освітлення, під будь-яким кутом нахилу.
LED продукція високої якості – гарантія 5 років
Робочий ресурс прожектора, становить понад 100000 годин. Установка системи IP 67 – це безперервне функціонування в будь-яких погодних умовах. Температурний режим, від -40°С до + 50°С. Переваги застосування очевидні:
- Економія електроенергії
- Широкий діапазон висвітлення
- Легкість монтажу
- Міцність / зносостійкість приладу
Потужність світлового потоку і екологічність матеріалу – це головні особливості обладнання, виготовленого на базі світлодіодних елементів.
Технічні та конструктивні особливості:
- Потік світла – 4500Лм
- Світлове випромінювання – 30Лм/Вт
- Температура випромінюваного світла – 3000К
- Корпус литий – алюмінієвий сплав
- Лінза – гартоване скло
- Діапазон вхідної напруги – 100-305Вт
Замовити прожектори на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua вигідно, існує лояльна система знижок. Проводиться швидка доставка в будь-який регіон України, без затримок і зволікань. В якості оплати приймаються безготівкові банківські перекази.
| Основні | |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-150; ДнАТ-70-100 |
| Живлення | |
| Потужність | 30 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-7 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантія | 5 років |

