на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 150Вт 3000К 22500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:22500 Лм
- Потужність:150 Вт
Технологія виробництва сучасного LED обладнання, базується на відповідність вимогам до освітлення, залежно від цільового призначення. Ліхтарі для вуличного освітлення розроблені і сконструйовані для тривалої роботи на територіях:
- Будівельних об'єктів
- Приватного домоволодіння
- Тротуарних і паркових доріжок, прогулянкових зон
- Стадіонів і спортивних комплексів
- Підприємств, адміністративних будівель
Завдяки якості комплектації відбивачів, світло-технічні характеристики підходять під будь-яку конкретну задачу освітлення.
Ефективність функціоналу – гарантія 5 років
Прилад, оснащений світлодіодними елементами в кількості 6 штук, широко використовують для освітлення торгових площ, магістральних доріг. Діапазон світлового потоку підходить до різних проектів якісної візуалізації навколишнього простору у вечірній і нічний час.
Замовити на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua зручно і швидко. Система знижок для дилерів і оптових покупців. Оперативна доставка. Оплата проводиться безготівковим розрахунком на рахунок виробника.
| Основні | |
| Світловий потік | 22500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Л» (напівширока); «Ш» (широка) |
| Кут освітлення | 140°-160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-700; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 150 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 881 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 20 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 5 років |

