на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 150Вт 5000К 25500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:25500 Лм
- Потужність:150 Вт
LED продукція для освітлення великих територій приватних володінь, будівельних майданчиків, промислових об'єктів користується споживчим попитом. Світлодіодні прожектори мають переваги, які необхідні для ефективного використання, це:
- Тривалість роботи – до 50 000 годин
- Адаптація – функціонал витримує перепади напруги
- Параметри температурного режиму -40°С до + 50°С
- низьке виділення тепла
- Стійкість до механічних навантажень
У виробництві LED світильників використовують світлодіодні елементи виробництва NICHIA, Японія.
Технічні характеристики:
- Потік світла – 25500Лм
- Світлова віддача – більше 170лм/Вт
- Температура кольору – 5000К
- Кут фокуса – до 90 °
- Коефіцієнт пульсації – нуль
- Захист – IP65
Замовити прожектори можна на сайті виробника або зателефонувавши по телефону компанії. Вартість продукції відповідає якості, високої продуктивності. Існує гнучка система знижок. Гарантія – 5 (7) років. Оплата проводиться безготівковим розрахунком або банківським переказом. Можлива доставка.
| Основні | |
| Світловий потік | 25500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 150 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 12-18 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 6,8 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

