на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 400Вт 5000К 66000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:66000 Лм
- Потужність:400 Вт
| Основні | |
| Світловий потік | 66000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 165 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-1000; ДнАТ-1000 |
| Віддалене управління | 0~10VDC; PWM Signal; Resistance; DALI; Smart Timer |
| Живлення | |
| Потужність | 400 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Виробник джерела живлення | Mean Well |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | від 20 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

