на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 57Вт 3000К 8550Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:8550 Лм
- Потужність:57 Вт
Універсальний світлодіодний прожектор 57Вт 3000К 8550Лм використовується для організації освітлення в цехах і виробничих приміщеннях з високими прольотами – від 5 до 20 метрів. Також застосування обладнання LED, включає освітлення:
- Будівельних майданчиків
- Паркових прогулянкових зон
- Спортивних майданчиків
- Автостоянок, парковок
- Домоволодіння приватного характеру
- Виробничих підприємств
Переваги прожектора – це довгий термін служби, економія електроенергії, екологічність, миттєве включення.
Технічні характеристики:
- Світловий потік – 8550Лм
- Використовувана потужність напруги – 57Вт
- Колірна температура – 3000К
- Високий ступінь захисту – IP67
- Кут фокуса – 30-120°
- Кут обертання – 180°
- Термін служби – 100000 годин
- Робоча температура – від -40 ° С до + 50 ° С
Замовити на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua вигідно і зручно. Товар високої якості – гарантія 5 років. Вартість задовольнить потенційних покупців, передбачені знижки на оптову закупівлю. Доставка своєчасна в будь-який регіон України, відправлення в день оплати. Оплата банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 8550 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 57 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-7 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 1,8 кг |
| Гарантія | 5 років |

