на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 100Вт 3000К 16800Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:16800 Лм
- Потужність:100 Вт
освітлення під проект
в будь-яку точку України
Застосування світлодіодного прожектора 100Вт 3000К 16800Лм сприяє зниженню споживання електроенергії на освітлення. LED обладнання використовують для тривалого / короткого застосування на території приватного домоволодіння, автостоянках, будівельних майданчиках, промислових об'єктах, ландшафтного дизайну.
LED обладнання – рентабельність в застосуванні
Виробництво приладу базується на використанні світлодіодних елементів, відповідних стандартів. Недорогий освітлювальний прилад має широкий діапазон температури світіння. Переваги установки складаються з головних критеріїв необхідних для ефективного використання, це:
- Економічність – в порівнянні з лампами розжарювання, зниження витрат на оплату електрики доходить до 90%
- Термін служби – при ефективному застосуванні, тривалість роботи 100 000 годин
- Стійкість до кліматичних умов – прилад функціонує без перебоїв, при -40 до + 50°С
- Міцність – корпус литий, виготовлений з алюмінієвого сплаву високої якості
Створити заявку на сайті компанії вигідно, передбачена система. Доставка товару своєчасна, без будь-яких затримок в будь-який регіон України. Оплата можлива безготівкових розрахунком або банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 16800 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 168 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 100 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 7-12 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 5 років |

