на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 75Вт 5000К 12750Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:12750 Лм
- Потужність:75 Вт
Світлодіодний вуличний консольний світильник від виробника Еколайт Україна 75Вт 5000К 12750Лм, спроектований для освітлення автомобільних доріг і вулиць всіх категорій, промислових територій, спорт-майданчиків, скверів, парків і дворів у житлових квартал. Так само такий світильник відмінно підійде для підсвічування великих територій близько котеджів і заміських будинків.
В основному світильник монтують на сталеві або залізобетонні опори. Діаметр консолі (сполучної труби) – 40-65 мм.
Особливості вуличного LED світильника 75Вт 5000К
Литий корпус світильника виготовлений з алюмінієвого сплаву, досить міцний і витримує будь-які погодні умови.
Оптична лінза з розжареного оптичного скла дозволяє джерела світла (три потужних світлодіода типу COB «Chip-on-Board») створити рівномірну заливку світловим потоком на поверхні дороги. Світильник споживає 75 Вт. Працює від мережі з діапазоном напруги 100-420 В. Світловий потік світильника становить 12750 Лм, а кут розкриття променя, що формується вторинної оптикою, може варіюватися до 160 градусів! Високий індекс передачі кольору і колірна температура близько 5000К забезпечує якісне освітлення без мерехтінь, відблисків і пульсацій.
Еколайт Україна світлодіодний вуличний світильник має тривалий термін служби (50 000 годин), а це означає, що ви на довгі роки забудете про проблемну заміні ламп на великій висоті. Даний освітлювальний прилад набагато економічніше традиційних джерел світла. Монтаж і обслуговування світильника не вимагає ніяких спеціальних інструментів. Світлодіодний вуличний світильник має найкращу ступінь захисту від пилу і вологи IP65.
Купуючи даний світлодіодні вуличні світильники 75Вт 5000К 12750Лм, ви отримуєте натомість якісний вуличне світло, при якому зможете чітко розрізняти будь-які об'єкти на освітлених ділянках.
| Основні | |
| Світловий потік | 12750 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 75 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 12 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4,6 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

