на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 100Вт 5000К 17000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:17000 Лм
- Потужність:100 Вт
Конструкція світлодіодного світильника 100Вт 5000К 17000Лм – гарантія високої продуктивності, безпечного застосування. Нові технології по виробництву LED обладнання забезпечують повну непроникність апарату – ступінь захисту IP65. Дощ, сніг, пилове забруднення, обмерзання не порушать функціональність приладу. Тривалість роботи складає 50000 годин, враховуючи температурний режим – від -40 ° С до + 50 ° С.
LED обладнання заслуговує увагу споживача
Освітлення двору, вуличного простору має бути яскравим і надійним, для безпечного переміщення по території. Основні переваги вуличного ліхтаря, це:
- Економія електрики
- Міцність алюмінієвого корпусу
- Протиударні властивості розжареного скла
- Довговічність зовнішнього покриття
- Широкий діапазон висвітлення
- контрастність кольору
- Робота в екстремальних умовах
- Повна комплектація для монтажу
Освітлювальний прилад на основі світлодіодних елементів в кількості чотирьох штук, використовується для освітлення вулиць і промислових об'єктів. Світлодіодні ліхтарі встановлюють на узбіччі тротуарних доріжок, в парках і скверах, дворах приватного домоволодіння.
Зробити замовлення можна на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua. Вартість товару, лояльна система знижок задовольнить клієнтів. Оперативна доставка в будь-який регіон України гарантована.
| Основні | |
| Світловий потік | 17000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 100 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 14 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4,6 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

