на власному виробництві
Вуличний світлодіодний світильник 100Вт 3000К 15000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:15000 Лм
- Потужність:100 Вт
Устаткування для освітлення вулиць, виробляють на базі світлодіодних елементів. Висока оцінка продукції заснована на критеріях безпеки, рівня стійкості, функціоналу приладу при будь-яких погодних умовах.
Організація освітлення з урахуванням дизайну ландшафтного проекту
Сьогодні вуличний ліхтар – це стильний елемент екстер'єру приватного домоволодіння. Світильники використовують в різних сферах, включаючи:
- Будівельні майданчики
- Промислові об'єкти
- Складські та заводські приміщення
- Паркові прогулянкові зони
- Фасади архітектурних споруд
- Тротуарні доріжки на вулицях
Освітлення повинне бути яскравим і безпечним, при пересуванні по певному периметру освітлюваної території.
Потік світла світлодіодного вуличного світильника 100Вт 3000К 15000Лм ефективно висвітлює далекі ділянки, які не тхне очі.
Технічні особливості:
- Захист IP67 – дощ, сніг, пил не знизять функціональність
- Кількість діодів – 4 штуки (виробництво NICHIA, Японія)
- Кут фокусування світлового потоку – 140-160 °
- Гарантійний термін від виробника – 5 років
Замовити прожектори високої якості на сайті вигідно і зручно. Передбачена система знижок. Оплата проводиться зручним для клієнта способом.
| Основні | |
| Світловий потік | 15000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Л» (напівширока); «Ш» (широка) |
| Кут освітлення | 140°-160° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-250; МГЛ-250 |
| Живлення | |
| Потужність | 100 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Діаметр посадки для консолі | 40-65 мм |
| Висота установки | до 14 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 5 років |
Світильники вуличного LED освітлення ЖКУ
Вуличні світильники забезпечують оптимальне освітлення для безпечного переміщення людей і транспортних засобів в темний час доби. Вони повинні бути енергоефективними, екологічними, гармонійно поєднуватися з ландшафтним дизайном ділянки. Для цього дав..

