на власному виробництві
Світильник світлодіодний офісний 33Вт 5000К 3500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:3500 Лм
- Потужність:33 Вт
освітлення під проект
в будь-яку точку України
Світлодіодні світильники стельові, преміум класу. Пріоритетними особливостями яких є якість і надійність.
Переваги:
- Світлодіоди OSRAM Duris E3 (Німеччина)
- Якісний джерело живлення власної розробки
- Повністю алюмінієвий корпус, стійкої конструкції
- Продумана система розподілу тепла: 336 світлодіодів, розміщених на 8 платах дозволяють розподіляти тепло максимально ефективно для ресурсу роботи діодів
- Товщина світильника - 3 см
Застосовуються для освітлення:
- Офісів
- Громадських та адміністративних приміщень
- Приміщень магазинів і торгових залів
Даний світлодіодний стельовий світильник розроблений для застосування в проектах, переважними критеріями яких є зниження витрат на електроенергію і термін окупності. Споживання світильника - 33Вт, що дозволяє виробляти економію електроенергії більш ніж 3 рази, при заміні 1-в-1 з аналогами світильників з люмінесцентними лампами. Рівномірне розміщення 336 шт. світлодіодів по всій площі основи світильника дає ефективне розподілення світла, при використанні призматичного світлорозсіювача.
В даному світильнику використовуються світлодіоди OSRAM (Німеччина), які експлуатуються з мінімальним навантаженням і при щадному тепловому режимі, що дозволяє розраховувати на тривалий ресурс світильника не менше 50 000 годин без обслуговування, а так само зниження світлового потоку не більше 5% за весь термін роботи.
Джерела живлення власної розробки, що застосовуються в даних світильниках, створені спеціально для експлуатації в нестабільних мережах і мають ряд захистів (від короткого замикання, перевантаження, високої напруги і температури) і відповідають ряду європейський норм і стандартів електробезпеки та електро-магнітної сумісності.
Світлодіодний світильник EcoSpace 33Вт має високі параметри передачі кольору і низький коефіцієнт пульсацій світлового потоку (менше 1%), що дуже важливо для комфортної роботи з документами і комп'ютером: сприяє підвищенню працездатності і поліпшення настрою. Відсутність шуму і моментальне включення. Надійний алюмінієвий корпус розрахований на неодноразові установки і демонтаж.
| Основні | |
| Світловий потік | 3500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 106 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | ›80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Походження світлодіодів | Німеччина |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 336 шт |
| Замінні аналоги | ЛПО 4х18; ЛВО 4х18 |
| Живлення | |
| Потужність | 33 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Довжина | 595 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від +1°С до +45°С |
| Корпус | Алюміній |
| Висота установки | до 4 метрів |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 2,6 кг |
| Гарантія | 3 роки |

