У світлодіодних світильниках EcoSpace використовуються високоякісні світлодіоди:

  • Світлодіоди OSRAM OSRAM Duris E3 (Німеччина)
  • Світлодіоди Harvatek Harvatek (Тайвань)

На відміну від старих серій світильників, в EcoSpace використовується не 30-40 шт. світлодіодів на 4-х платах.

Переваги стельових світлодіодних світильників EcoSpace для стель Армстронг

336 шт., на 8 платах

стельовий світлодіодний світильник EcoSpace 36 Вт

225 шт., на 15 платах

стельовий світлодіодний світильник EcoSpace 24 Вт

Такий підхід дозволяє оптимально розподілити тепло, що виділяється світлодіодами.

Чим більше світлодіод-тим сильніше він гріється і відповідно-вимагає більш серйозного підходу до охолодження.

Якість світлодіодів і відсутність перегріву

Як показує практика, світлодіоди потужністю близько 1Вт потребують радіаторі, так як нагрів світлодіода – це основна причина його деградації.

Якщо світлодіод не має необхідного охолодження – його ресурс починає значно знижуватися при процесі експлуатації і в підсумку такий світильник замість 50 000 годин пропрацює 10000-12000 годин в кращому випадку з причини природної деградації світлодіодів.

Ця проблема успішно вирішена в стельових світлодіодних світильників EcoSpace, так як діоди працюють в щадному режимі і завдяки своєму мініатюрному розміру та споживання потужності на кожен світлодіод - не нагрівають плату понад норми навіть при цілодобовій експлуатації в не провітрюваному приміщенні.

конструкція, виконання

Алюмінієвий корпус світлодіодного світильника 36 Вт

Світлодіодний світильник EcoSpace 36 Вт мають стійку конструкцію корпусу з алюмінію, якість якої відчувається відразу, якщо взяти світильник в руки.

При цьому, товщина світильника становить всього 3 см, а вага - трохи більше 1,5 кг.

Алюмінієва конструкція має позитивні якості для тепловідведення і тривалої експлуатації, світильник розрахований на експлуатацію з урахуванням можливого багаторазового демонтажу протягом більше 15 років.

Сталевий корпус світлодіодного світильника 24 Вт

Світлодіодний світильник EcoSpace 24 Вт зі сталевого корпусу, робить його дешевшим в порівнянні з іншими моделями.

Блок живлення

Світлодіодні світильники EcoSpace мають вбудований блок живлення власної розробки українського виробника (ТОВ «ЕКОЛАЙТ УКРАЇНА»).

Блок(джерело) харчування у світлодіодному світильнику – один з найважливіших компонентів, який не тільки контролює середовище роботи світлодіодів, але і вступає в контакт з нашими нестабільними українськими електромережами.

Перевага цих блоків в тому, що вони були розроблені спеціально для експлуатації в нестабільних мережах України.

Якщо взяти в порівняння блоки живлення європейського або азіатського походження для нашої країни вони будуть менш пристосовані, так як наші мережі, як і дороги володіють специфічними характеристиками і в реальності значно відрізняються від європейських і азіатських норм і стандартів, у зв'язку з чим, зарубіжні блоки таких ніжних виробів як світлодіодні світильники - «згоряють» досить часто через «експлуатації в нестабільній електричної мережі», яка для багатьох зарубіжних виробників є аргументом для відмови від гарантійного обслуговування, і їх у чомусь можна зрозуміти.

Компанія «Еколайт Україна» є виробником і несе гарантійні зобов'язання на території України, які включають в себе будь-який випадок відмови роботи світильника, незалежно від того, який саме компонент вийшов з ладу.

Переваги покупки нового світлодіодного світильника типу ЛВО 4х18, в порівнянні з установкою світлодіодних ламп в корпусу старої системи освітлення:

В рамках перерахованих вище особливостей і переваг стельових світлодіодних світильників ЕсоЅрасе, можна виділити деякі слабкі сторони установки та експлуатації світлодіодних ламп.

Світлодіодні лампи - це в першу чергу рішення у розрізі заміни джерела світла (лампи) а не світильника в цілому, що призводить до мінімізації розмірів блоку живлення вироби, підбору радіатора і діодів, і ставить виробника перед питанням: ціна чи якість?

Якщо світлодіодне освітлення на ринку України, можна побачити, що ціни на лампи розташовані в досить широкому діапазоні. Візуально схожі один на одного лампи можуть мати різницю в ціні в 2 рази, на відміну від світлодіодних світильників, різниця цін яких маневрує в діапазоні 20-30 відсотків.

У чому ж причина такої цінової політики?

Справа в тому, що світлодіодна лампа в міру свого обмеженого розміру (аналог лампи Т8) є досить складним конструктивним рішенням, якщо в основі його лежить якість а не дешевизна.

Світлодіодна лампа типу Т8 складається з: блоку живлення, плати зі світлодіодами, радіатора, светорассеивателя і цоколів G13, всі ці компоненти зібрані в маленьку конструкцію, яка на виході має жорсткі вимоги і обмеження, але специфіка компонентів дозволяє зробити економію собівартості за рахунок якості, практично на всіх складових виробу.

Ринок диктує свої правила і головне з них - ціна. Внизу статті знаходиться таблиця, яка показує як можна знизити собівартість за рахунок якості.

Дана таблиця пояснює цінову політику світлодіодних ламп на світлотехнічному ринку України.

Формула проста: чим дешевше виріб, тим воно низько-якісніше.

Якщо є сумніви, запитайте: хто дасть Вам гарантію на дешеві світлодіодні лампи 3 роки, адже всі заявляють що лампи пропрацюють набагато довше?

Візуально визначити якість світлодіодної лампи досить складно, чого не скажеш про процес експлуатації, який буде вкрай нетривалим, в разі дешевої продукції.

Якщо вникнути, з яких компонентів складається світлодіодна лампа і які у них особливості, то стає ясно, що 4 шт. якісних світлодіодних ламп не можуть коштувати дешевше одного якісного світлодіодного світильника, так як є більш складним конструктивним рішенням.

До того ж, при покупці світлодіодних ламп потрібно враховувати, що в одному світлодіодному світильнику 1 блок живлення, а в чотирьох лампах 4 блоки. Отже, коефіцієнт можливого виходу з ладу джерел світла відразу множиться на 4.

А якщо 4 лампи дешевше 1 світильника, то виходячи з низької якості блоків живлення - відразу можна множити на 8.

Покупець дешевих світлодіодних ламп повинен бути готовий до того, що, можливо, він буде їх міняти так само часто як і люмінесцентні. І як підсумок все одно доведеться купувати нові світильники або світлодіодні або прості, так як в старі корпуси світильників газорозрядні лампи вже не вставиш (після видалення електроніки), а з низькоякісними лампами завдання досягнутої економії не буде.

Порівняльна таблиця показників якості світлодіодної лампи
Компоненти Якісна світлодіодна лампа Неякісна світлодіодна лампа
Блок живлення світлодіодній лампі має розміри набагато менше стандартних блоків для стельових або вуличних світильників, і це зовсім не робить його дешевшим за умови хорошої якості, а швидше навпаки – здорожує, як і будь-яке рішення щодо мінімізації розмірів в області електроніки. Блок з високими технічними характеристиками, який витримує умови експлуатації.
здорожчає собівартість
Низькоякісний блок з посередніми характеристиками, висока ймовірність перегріву і короткий ресурс роботи.
здешевлює собівартість
Светорассеиватель в світлодіодній лампі - компонент, який повинен володіти не тільки міцністю, але і захищати очі від яскравих світлодіодних точок світла. У ряді цивілізованих країн, де світлодіодний джерело світла прописаний на рівні законодавчих норм – потрібно щоб в громадських приміщеннях не було відкритих світлодіодних джерел світла. Просто кажучи – світлодіод повинен бути накритий призматичним або молочним (матовим) светорассеивателем, так як є дуже яскравим джерелом світла. молочний (матовий) світлорозсіювач з полікарбонату. Потрібно зауважити, що молочний і матовий светорассеиватель поглинає до 15% світлового потоку, тому не вигідний там, де стоять якісні або «не розігнані» світлодіоди.
здорожчає собівартість
прозорий пластиковий світлорозсіювач. Такий підхід дозволяє заощадити перш за все на діодах, так як 15% світлового потоку – це можливість застосування низькоякісних дешевих діодів.
здешевлює собівартість
Світлодіоди, використовувані в світлодіодній лампі, в міру маленькій площі для їх розміщення мають характеристики розміру, кроку і потужності, які призводять до нагрівання, в разі відсутності якісного радіатора. високоякісні європейські або американські світлодіоди з ефективністю більше 100 Лм \ Вт, що працюють в щадному режимі, встановлені на платі.
здорожчає собівартість
низькоякісні азіатські світлодіоди, з низьким показником ефективності, часто «розігнані» (щоб світили яскравіше), - це призводить до зменшення ресурсу роботи в 5 і більше разів.
здешевлює собівартість
Радіатор в лампі відіграє важливу роль і необхідний для відводу тепла, так як діоди і блок живлення виявляються в замкнутому, слабо вентильованому просторі. Радіатор повинен бути розроблений конструкторським бюро, фахівці якого визначать його структуру, виходячи з типу світлодіодів і виділяється ними тепла. На практиці зустрічаються випадки, коли в світлодіодні лампи азіатського походження встановлені розрізані навпіл ніжки меблевої продукції. Якісний екструзійний радіатор з лопатями, для ефективного тепловідводу.
здорожує собівартість
Система охолодження світлодіодної лампи EcoLamp
Псевдо-радіатор, збірної або порожнистий. Не охолоджує діоди і блок.
здешевлює собівартість
Система псевдо-охолодження

Рекомендуємо стельові світлодіодні світильники