на власному виробництві
Світильник світлодіодний магістральний 46Вт 5000К 5850Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:5850 Лм
- Потужність:46 Вт
Ціну уточнюйте
Предзаказ
Виготовимо
Розрахуємо
освітлення під проект
Доставимо
в будь-яку точку України
| Основні | |
| Світловий потік | 5850 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 127 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | ›80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | LG |
| Походження світлодіодів | Республіка Корея |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 120 шт |
| Замінні аналоги | ЛПО 2х36; ЛПП 2х36; TTX 40W |
| Живлення | |
| Потужність | 46 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 1445 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від +1°С до +45°С |
| Корпус | Алюміній |
| Висота установки | до 9 метрів |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 3 роки |
