на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 50Вт 3000К 7500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:7500 Лм
- Потужність:50 Вт
Прожекторні установки на базі світлодіодних елементів, призначені для освітлення вулиць, підсвічування тротуарів, фонтанів, рекламних щитів, банерів. Асортимент продукції представлений в різноманітних формах і розмірах. Потужність світлового потоку залежить від категорії, класифікації моделі.
Переваги LED обладнання
Світлодіодний прожектор 50 Вт 3000К 7500Лм користується попитом, застосування приладу, це:
- Економічність – витрата енергії набагато нижче, ніж в установках на основі ламп розжарювання
- Довгий термін служби – до 100000 годин
- Міцність конструкції – використання якісної комплектації, збільшило стійкість до вібрації, механічних впливів
- Широкий діапазон освітлення – регулюється, відрізняється високою контрастністю і передачею кольору візуалізації
- Простий монтаж – легка установка не вимагає додаткових елементів і пристроїв
- Екологічність – виділення шкідливих речовин виключено, продукція відповідає параметрам міжнародних ЕКО-стандартів
Створити заявку на сайті компанії або замовити зворотний дзвінок не займає багато часу. Лояльна система знижок для оптових покупців і партнерів. Купити прожектор онлайн – це оперативна доставка, оплата зручним для клієнта способом, гарантія терміном на 5 років.
| Основні | |
| Світловий потік | 7500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 60°-90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-250; ДнАТ-150; МГЛ-150 |
| Живлення | |
| Потужність | 50 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 5-10 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 5 років |

