на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 400Вт 3000К 57500Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:57500 Лм
- Потужність:400 Вт
Ціну уточнюйте
В наличии
Виготовимо
Розрахуємо
освітлення під проект
Доставимо
в будь-яку точку України
Сучасне LED обладнання – це потужний освітлювальний прилад спрямованого освітлення, гідна заміна котельних установок із традиційними лампами розжарювання. Установка використовується на будівельних і господарських площах, для освітлення фасадів, відкритих територій, ландшафтного дизайну.
Переваги світлодіодного прожектора 400Вт 3000К 57500Лм
- Економічність – при ефективному використанні вживання електроенергії на 90% менше, ніж у традиційних приладів з лампами розжарювання
- Час роботи – тривалість освітлювального функціоналу доходить до 100 000 годин
- Адаптація – функціонують при будь-якій напрузі, стійкі до перепадів електричного струму
- Система захисту – забруднення у вигляді пилу або атмосферні опади не впливають на ефективність функціоналу
Система конструкції працює без пошкоджень, при температурі -40°С до +50°С, незалежно від пори року.
Замовити безкоштовний светотехнический проект і придбати прожектор світлодіодний 400Вт 3000К 57500Лм можна на сайті компанії Еколайт Україна. Оплата безготівкових розрахунком, банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 57500 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 143 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-1000; ДнАТ-1000 |
| Живлення | |
| Потужність | 400 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | від 20 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 14 кг |
| Гарантія | 5 років |

