на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 300Вт 3000К 42000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:42000 Лм
- Потужність:300 Вт
освітлення під проект
в будь-яку точку України
Виробництво LED обладнання засноване на застосуванні світлодіодних елементів з широким діапазоном світіння. Сучасний світильник – це:
- Низьке тепловиділення
- Стійкість до вібрацій і механічних навантажень
- Практичність в застосуванні
Практичність використання
Пристосованість світлодіодного прожектора 300Вт 3000К 42000Лм до різних температурних умов, вплинула на споживчий попит обладнання. У порівнянні з традиційними аналогами оснащеними лампами розжарювання, прилад заощаджує електроенергію до 90%. Безперервне функціонування світлодіодів доходить до 100 000 годин.
Переваги
- Економічність в споживанні струму
- Тривалий час роботи
- Адаптація до перепадів напруги
- Функціонування при -40°С до + 50°С
- Низьке виділення тепла
- Широкий діапазон висвітлення
Ефективність світильника збільшує відображення/фокусування рефлектора в потужне світлове випромінювання прожекторного променя. Матеріал корпусу зроблений з алюмінієвого сплаву високої якості, використовуються світлодіоди японського походження.
Замовити світлодіодні прожектори на сайті нашої компанії вигідно і доцільно. Вартість товару задовольнить потенційних покупців. Доставка своєчасна, оплата безготівкових розрахунком, банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 42000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 142 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-1000; ДнАТ-700 |
| Живлення | |
| Потужність | 300 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 625 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | від 18 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 5 років |

