на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 200Вт 5000К 34000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:34000 Лм
- Потужність:200 Вт
Світлодіодні технології у виробництві прожекторів, витіснили традиційні аналоги метало-галогенні лампи. З появою LED продукції, такі мінуси як недовговічність, крихкість і висока тепловіддача пішли в минуле. ЛЕД технологія виробництва з кожним днем вдосконалюються, розширюючи модельний ряд і асортимент.
Сучасне LED обладнання
Прожектор світлодіодний 200Вт 5000К 34000Лм користується споживчим попитом. Конструкція відповідає нормативним параметрам по продуктивності світловіддачі. Переваги використання складаються з:
- Тривалості служби – до 50 000 годин
- Високої міцності – корпус литий, зі сплаву алюмінію
- Стійкість – до вібрації, механічних впливів
- Дизайн – відповідає сучасній стилістиці
- Економічність – функціонує при низькій напрузі
LED обладнання використовують для вуличного освітлення будівельних майданчиків, промислових об'єктів, фасадів приватних і адміністративних будівель, заводських і складських приміщень. Купити прилад, виготовлений на базі світлодіодних елементів вигідно і практично. Гарантійний термін складає 5 (7) років. Замовити обладнання можна через сайт або зв'язавшись з менеджерами компанії. Оплата здійснюється банківським переказом на рахунок виробника.
| Основні | |
| Світловий потік | 34000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 170 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-700; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 200 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 16-25 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7,4 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

