на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 200Вт 3000К 30000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:30000 Лм
- Потужність:200 Вт
Сучасний світлодіодний прожектор 200 Вт 3000К 30000Лм оснащений високим ступенем захисту – IP67. Купити такий освітлювальний прилад рентабельно. Його переваги складаються з головних критеріїв:
- Економічність – споживання електроенергії в 8-10 разів менше, ніж при використанні звичайних ламп розжарювання
- Захист – стійкість до впливу атмосферних опадів, пилового забруднення.
- Екологічність – виріб не містить шкідливих для навколишнього середовища речовин.
- Довгий термін служби – корпус литий з алюмінієвого сплаву, тривалість використання – від 50 000 до 100 000 годин
- Зручність/легкість монтажу – висота установки 16-25 м, підключається до електромережі в 220 вольт, невелика вага в 9 кг
Характеристика і конструктивні особливості
Функціонал LED конструкції не вимагає установки пускового пристрою/додаткових модулів.
Характерні особливості:
- Потік світла – 30000Лм
- Світлова віддача – 150лм/Вт
- Індекс передачі кольору – 75Ra
- Кут – 180 градусів
- Колір корпусу – сірий (алюмінієвий сплав)
- Світлодіоди (8 штук) – виробництво Японія
Замовити на сайті https://ecolight-ua.com.ua/ua/prozhektor-svetodiodnyj-200vt-3000k-30000lm вигідно і доцільно. Вартість освітлювального приладу LED задовольнить потенційних покупців цілком і повністю, гарантія – 5 років.
| Основні | |
| Світловий потік | 30000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-700; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 200 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 16-25 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 5 років |

