на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 120Вт 5000К 19200Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:19200 Лм
- Потужність:120 Вт
Застосування LED обладнання в комерційних і приватних цілях, зменшує рівень енергоспоживання, оптимізує витрати на електропроводку, захисну апаратуру. Прожектор світлодіодний 120Вт 5000К 19200Лм використовують для вуличного освітлення стоянок, парковок, прилеглих територій до будівель адміністративного і приватного характеру. Нерідко, прилади на основі світлодіодних елементів встановлюють для підсвічування мостів, будинків, рекламних щитів, банерів, фасадів торгових точок.
Переваги LED прожектора:
- Термін служби – більше 50000 годин
- Економія електроенергії – до 90%
- Екологічність – відповідає ЕКО-стандартам
- Включення – миттєве, без стробоскопічного ефекту
- Гарантійний термін експлуатації – 5 (7) років
Широкий діапазон висвітлення, індекс передачі кольору відповідає нормативним параметрам. Споживана потужність 120Вт, світловий потік дорівнює 19200 Люмен. Високий ступінь IP захисту дозволяє використовувати прилад в різних кліматичних умовах.
На сайті компанії можна сформувати замовлення, замовити дзвінок менеджера або светотехнический розрахунок за Вашим проектом. Лояльна система знижок для дилерів і адекватна вартість товару, задовольнить потенційних покупців. Оплата – банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 19200 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 160 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле); (опціонально 3000К, 4000К) |
| Індекс передачі кольору | 70-75 Ra |
| Кут освітлення | до 90° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 120 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-420 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі до 420 В протягом 48 годин |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 11-17 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3,5 кг |
| Гарантія | 5 (7) років |

