на власному виробництві
Прожектор світлодіодний 125Вт 3000К 18750Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 99999
- Світловий потік:18750 Лм
- Потужність:125 Вт
Світлотехнічні показники LED обладнання заслужили довіру користувачів, користуються особливим попитом. Завдяки широкому діапазону освітлення, прожектори використовують в різних сферах підприємницької діяльності, а також на території приватних господарств. Конструкція виробу базується на світлодіодних елементах, які створюють потужний світловий промінь при фокусуванні рефлекторів за допомогою лінзи з розжареного скла.
Миттєве включення і відсутність стробоскопічного ефекту дозволяють висвітлити територію в лічені секунди. Світлодіодний прожектор 125Вт 3000К 18750Лм використовують, для вуличного освітлення складських/виробничих приміщень, будівельних майданчиків, заводських цехів, під'їздів житлових будинків.
Технічні характеристики:
- Світловий потік дорівнює – 18750 Люмен
- Споживана потужність – 125Вт
- Високий ступінь захисту – IP67
Переваги ефективності функціоналу доведені тривалим терміном використання – 100 000 годин. LED продукція не підлягає спеціальній утилізації – екологічність відповідає нормам міжнародних стандартів, ультрафіолетового випромінювання немає.
Швидко і зручно можна сформувати замовлення на сайті або зв'язавшись з менеджерами компанії. Конкурентоспроможні ціни на товар і система знижок для дилерів. Оплата здійснюється банківським переказом.
| Основні | |
| Світловий потік | 18750 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | більше 150 Лм/Вт |
| Колір світіння | 3000К (теплий) |
| Індекс передачі кольору | 75 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Г» (глибока); «К» (концентрована); «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 30°-120° |
| Виробник світлодіодів | NICHIA |
| Походження світлодіодів | Японія |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Замінні аналоги | ДРЛ-400; ДнАТ-400; МГЛ-400 |
| Живлення | |
| Потужність | 125 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 100-305 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,98 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Захист джерела живлення | Високовольтна короткострокова 5 кВ; Від короткого замикання; Від перегріву |
| Захист від перевищення вхідної напруги | Робота при напрузі 320 В протягом 24 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Робота при напрузі 360 В протягом 2 годин, після чого - відключення до стабілізації напруги; Відключення при напрузі 380 В (дві фази), до моменту стабілізації напруги |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 100000 годин |
| Робоча температура | від -40°С до + 50°С |
| Корпус | Литий під тиском, алюмінієвий сплав |
| Матеріал лінзи | Гартоване скло (антивандальне виконання) |
| Кут обертання монтажної ліри | 180° |
| Висота установки | 11-17 метрів |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 5 років |

