на власному виробництві
Світильник точковий врізний LED 21Вт 5000К 2000Лм
-
Бренд:Ecolight Ukraine
- 0
- Світловий потік:2000 Лм
- Потужність:21 Вт
Ціну уточнюйте
Предзаказ
Виготовимо
Розрахуємо
освітлення під проект
Доставимо
в будь-яку точку України
| Основні | |
| Світловий потік | 2000 Лм |
| Світлова віддача (ефективність) | 95 Лм/Вт |
| Колір світіння | 5000К (денне біле) |
| Індекс передачі кольору | ›80 Ra |
| Крива сили світла (КСС) | «Д» (косинусна) |
| Кут освітлення | 120° |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Походження світлодіодів | Німеччина |
| Коефіцієнт пульсації | 0% |
| Кількість світлодіодів | 20 шт |
| Замінні аналоги | ЛВО 1х20; ЛВО 2х20; ЛВО 2х15 |
| Живлення | |
| Потужність | 21 Вт |
| Діапазон вхідної напруги | 176-264 В |
| Коефіцієнт потужності джерела живлення | ≥0,95 |
| Захист | |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Електричний захист | I клас - згідно ДСТУ IEC 60598-1-2014 |
| Розміри | |
| Висота | 89 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Робоча температура | від +1°С до +45°С |
| Корпус | Алюміній; Пластик |
| Висота установки | до 4 метрів |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 0,9 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Світлодіодні світильники для гіпсокартонних стель
Монтуючи підвісні стелі з гіпсокартону, важливо правильно підібрати тип освітлення. Найбільш вдалий варіант – точкові світильники, за допомогою яких легко провести зорове зонування приміщення.
Вимоги, що пред'являються до прожекторів для гіпсокарт..
