Кухня – місце в будинку, яке можна назвати чи не найбільш затребуваним і популярним. Саме тому важливо, щоб в приміщенні було максимально затишно, комфортно і просторо.

Важливу роль в організації затишку відіграє освітлення. Воно дозволяє додати простору і зробити перебування в приміщенні комфортним для всіх членів сім'ї.

Щоб добре освітити кухню, потрібно правильно підбирати світлодіодні світильники і підсвічування led для кухні. Це дозволить створити затишну атмосферу, необхідну для сімейних посиденьок і домашніх чаювань.

Функції кухонного освітлення

Функції світла повинні виконувати завдання, які стоять перед ним:

  • Світильники повинні добре замінювати природне освітлення. У вечірній час важливо щоб в приміщенні було світло, тому лампи повинні бути одночасно яскравими і економними
  • Світильники для кухні можуть стати родзинкою інтер'єру. Водночас важливо, щоб освітлювальний прилад відповідав дизайну та атмосфері приміщення
  • Важлива ступінь захисту лампи від пилу і вологи
  • підсвічування окремих елементів інтер'єру допоможуть полегшити обстановку або підкреслити силует нестандартного предмета
Освітлення кухні, обідня зона

Як правильно підібрати освітлювальні прилади для кухні

Світлодіодні світильники для кухні і підсвічування повинні грати не тільки практичну роль. Вони є важливими предметами, які доповнюють інтер'єр і створюють атмосферу. Отже, потрібно вдало вибирати їх, в гармонійному порядку вписати в ту обстановку, що вже була створена на кухні.

Але яким чином це зробити? Для цього потрібно дотримуватися правил освітлення кухні.

Світильники для кухні не повинні відрізнятися надмірною химерністю, адже вони створюються для практичного приміщення.

Лампи потрібно вибирати, звертаючи увагу на їх матеріал, колір і яскравість.

Освітлення робочої та обідньої зони

Приміщення кухні можна умовно поділити на дві частини:

  • Робоча зона
  • Обідня зона
Світлодіодне освітлення кухні

Для комфортного приготування їжі, оброблення продуктів і миття посуду дуже важливо правильно організувати освітлення робочої зони. Лампи повинні бути яскравими, з високою потужністю і певною спрямованістю випромінювання.

В обідній зоні світло можна зробити більш приглушеним, щоб не викликати роздратування, не сліпити очі. Це може бути люстра з великим абажуром або кілька підвісів з невеликими плафонами.

Завдяки таким невеликим хитрощам, на кухні можна буде створити максимально зручне і ефективне освітлення. При цьому пам'ятайте, що світильники не повинні вибиватися з колірної гами простору.

Кухонні підсвічування: які вони бувають

Підсвічування для кухні бувають:

освітлення робочою світлодіодною стрічкою

Лампи першого варіанту найбільше підійдуть для розміщення над кухонними шафами, стільницями. Другий варіант буде дуже добре виглядати над самим обіднім столом, який потребує притушенном світлі.

Нехай ваша кухня буде найсвітлішою і затишною!