Метро у Мюнхені висвітлили світлодіодними світильниками зі світлодіодами OSRAM

Нещодавно розроблений проміжний ярус метро на станції Марієнплац в Мюнхені, Німеччина – був відкритий в цей понеділок. Концепція розроблена архітектором Аллманн Сэттлером, а дизайн освітлення – Інго Маурер. Підземне метро виглядає яскраво, у витриманому стилі, з дружнім зовнішнім виглядом. На модернізацію даного метро пішло близько 3-х років, що дало можливість збільшити трафік до 200 000 пасажирів на день. Важливим елементом конструкції є оранжево-червоний стеля в центральному залі. Світлодіодне освітлення склало близько 1000 штук LED світильників зі світлодіодами OSRAM.

Стеля в центрі станції складався з оранжево-червоних відображають панелей, які дають відчуття розширеного простору. 1062 світлодіодних світильника різної довжини і конфігурації були встановлені на одному рівні зі стелею, щоб освітити простір, створюючи досить різноманітне світіння і приємну атмосферу. Крім того, світлодіодні світильники (близько 100шт.) з новою технологією LED були встановлені рекламні вивіски.

Світлодіодне освітлення в метро

«Переобладнання додало приміщенню сучасний і дуже характерний вигляд у центрі міста – ми дійсно дуже раді, що виробили концепцію освітлення Інго Маурер, використовуючи світлодіодне освітлення зі світлодіодами OSRAM», заявив доктор Эладия Пулидо, генеральний директор OSRAM Lighting Solutions.

Марієнплац є однією з центральних площ в столиці провінції Баварії, розташованої в центрі пішохідної зони. Близько 200 000 пасажирів, 750 поїздів метро і 900 приміських поїздів проходять через неї щодня. Мезонін площею понад 4200 кв. м., є найвищим з 4-х підземних рівнів і забезпечує доступ до нижчестоящому метро і районних платформ. Крім того, площа в даний час включає в себе різні магазини та сервісні центри використовують вуличні світлодіодні світильники.