Світлодіодне освітлення зі світлодіодами CREE прикрасило дім американської футболістки Еббі Вамбах в Портленді, штат Орегон.

Компанія виробник світлодіодів CREE, нещодавно об'єдналася з футбольною зіркою Еббі Вамбах, щоб підкреслити важливість інновацій в світлових рішеннях, починаючи з відео «Світло – кращий шлях». Фахівці з компанії CREE вирішили застосувати світлодіодні технології в освітленні будинку переможниці Американського Жіночого Національного Чемпіонату, продемонструвавши, найкраще рішення в плані економії та ефективності.

«Ви дійсно можете побачити різницю в порівняння зі старим освітленням – все виглядає набагато яскравіше й приємніше оку. Я була в шоці після переобладнання!» повідомила Вамбах після встановлення світлодіодного освітлення. «Одним з основних плюсів світлодіодів компанії CREE є те, що термін служби світлодіодів більш 50 000 годин. Тепер я можу насолоджуватися, проводячи вільний час вдома, з друзями і сім'єю не турбуючись, що десь щось перегорить або вийде з ладу».

Коли Вамбах переїхала в Портленд в 2012 році, вона доглядала будинок з «сучасним комфортом» і красивим видом на гори, де вона могла б проводити час з друзями і близькими. Після покупки будинку, довелося переобладнати і дизайн, і декор – через кілька років: освітлення. В цілому світлодіодні світильники були встановлені близько 150 нових по всьому будинку Вамбах, в тому числі світлодіодні лампи з світлодіодами CREE, а також вуличні світлодіодні світильники близько 30 штук. Новими світильниками висвітлили від гаража і ванних кімнат до елітних житлових приміщень. Тепер будинок виглядає привабливим на тлі схилу гори.

«Від стадіонів до будинків, компанія CREE являє світові новий шлях в освітленні. Наша місія – замінити на 100% застарілі лампи і світильники, новими світлодіодними технологіями», повідомила Бетті Нунан, головний спеціаліст з маркетингу компанії CREE.

«Точно так само, Еббі на шляху цієї великої місії; вона на власному прикладі показала, як світлодіодні технології можуть змінити і спростити життя».