У Німеччині 3-го жовтня організували святкування на честь річниці возз'єднання країни, В цей день відбулося офіційне торжество у Франкфурті-на-Майні. Була встановлена сучасна система освітлення - світлодіодне освітлення, під керівництвом Бьерна Херманна і Свена Бейєра. Вся система з світлодіодних світильників підсвічувала 25 мостів і стала частиною чудового світлового шоу.

З нагоди 25-річчя єдності Німеччини в світловому шоу були задіяні в загальній кількості - 240. Вуличні світлодіодні світильники зі світлодіодами від компанії OSRAM.

Виробник "Еколайт Україна" також, в своїх світлодіодних світильниках використовує світлодіоди OSRAM.

Минуло вже чверть століття, з моменту найважливішої події в новітній історії Німеччини, але для жителів країни ця дата з кожним роком стає більш вагомою і важливою. У 2015 році 25-річчя єдності Німеччини святкувалося з неймовірним розмахом, світлодіодне освітлення 25 мостів символічно співпало з числом річниці країни - 25-річчя. Світлодіодні світильники були змонтовані по периметру мостів, що дозволило створити унікальні світлові композиції, які заворожуюче акцентували на себе увагу глядачів.

Організатори даного світлового шоу готувалися тривалий час, розробляючи і згодом допрацьовуючи проект світлодіодного освітлення. Світлодіоди підбиралися таким чином, що б ефективність світильників була максимально високою, а енергоспоживання було мінімальне. У проекті також були реалізовані різні сучасні світлові технології, за допомогою яких стало можливим зробити різноманітні світлові ефекти.

Світлодіодні світильники створювали в повітрі різноманітні геометричні композиції - ввечері це виглядало дивно і урочисто.