Лінійний світлодіодні led світильник – прилад освітлення, що відрізняється своїм зовнішнім виглядом і ергономічністю.

Лінійні світильники створені, щоб виконувати завдання:

 • Виділення робочих ділянок
 • створення фонового підсвічування
 • чергове світло

Види лінійних світильників

При ремонті, лінійні світильники дивують своєю універсальністю, так як їх різноманітність допомагає підібрати потрібну модель під кожну ситуацію.

3 види LED панелей:

 1. Накладні: відрізняються накладні лампи тим, що вони не будуть звисати зі стелі, як підвісні люстри і їх «підстава» не буде заховано в товщі стін і стелі. Також ці світильники компактні, різного кольору і розміру, так як у продажу є безліч забарвлень.
 2. Вбудовувані світильники: Це спеціалізовані лампи, які підійдуть для різних навісних систем, наприклад, натяжні та інші стелі. За допомогою LED ламп, створюється унікальне світло, кожен день радує своєю красою.
 3. Підвісні: Підвісний вид освітлення створює шикарний зовнішній вигляд торговим спорудам різної площі. Це може підійти як невеликим магазинам, ресторанам, так і великим торговим центрам. Підвісні Лінійні світильники-універсальний і надійний варіант.
3 види світлодіодних панелей

Чому вигідно використовувати світлодіодні LED світильники

Світлодіодні світильники – це:

 • Тривала робота – від 24 000 годин
 • Приємний і безпечний для зору людини світло
 • Мале споживання і високий ККД

Щоб підтвердити переваги LED освітлення, можна звернутися до простого прикладу: порівняння люмінесцентного і світлодіодного освітлення.

Таблиця №1
Світильники Люмінесцентний Світлодіодний
Світловий потік 250 Лм 250 Лм
Споживана потужність 8 Вт 3 Вт
Ефективність 31 Лм/Вт 83 Лм/Вт

Тим самим підтверджується, що LED лампа споживає менше потужності, ніж люмінесцентна, але ефективності від використання в 2 рази більше.

де використовуються світлодіодні світильники

LED лампи використовуються скрізь, так як їх універсальність дає можливість використовувати світильники в різних умовах: від освітлення у великих будівлях, до фонової підсвітки в спальні.

Вибір виробника: на що звернути увагу

Вибираючи виробника, важливо дивитися на 5 речей:

 • Який досвід роботи у компанії за плечима
 • Який підхід до клієнта
 • Якість продукції
 • Які гарантії надає компанія
 • Присутність сертифікації на надану продукцію

Всі вищезгадані вимоги проходить виробник світлодіодного освітлення "Еколайт Україна", їх продукція-це якість, відточена на понад 100 світлотехнічних проектах. Ціна підібрана під кожен бюджет. Це надійний виробник, який повністю виконає поставлені завдання в зазначені терміни. Підхід до кожного клієнта індивідуальний і з повним залученням в проект. Також надається гарантія на всю продукцію – від 5 років.

Вся продукція сертифікована і пройшла випробування на вимоги електромагнітної сумісності. Купити лінійні світильники, або інше світлодіодне освітлення за доступною ціною можна на офіційному сайті виробника «Еколайт Україна».

Лінійні LED світильники-кращий варіант для того, щоб обладнати будь-яке приміщення, вулицю, зробивши це красиво і надійно.